Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg nők, ti milyennek...

Mérleg nők, ti milyennek ismeritek magatokat a szerelemben? Hűségesek vagytok annak ellenére, hogy fontos azért a külsőség Nektek (én ezt vettem észre)?

Figyelt kérdés

Valamiért vonzónak találom a mérleg nőket, általában csinosak, könnyedek, beszédesek.


Egy 25 éves bak férfi.


Kort írjatok.


2013. febr. 5. 01:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint mindenféle tapasztalatot szívesen fogadok Tőletek. A hűségesség és a külsőséget pedig azért kapcsoltam össze, mert csomó mérleg nő valóban divatosan öltözködik, meseszépek, s mivel tudják magukról, hogy szépek és sok pasas rajong értük, képesek vagytok-e hűek maradni?
2013. febr. 5. 01:11
 2/8 Nixcy88 ***** válasza:
60%

A mérlegeket körüllengi a szépség és a harmónia, bármerre is mennek. Ez sok csodálót vonz. Olyan fickóra vágynak aki képes nekik szerelmet, figyelmet és rengeteg bókot adni. Az egyetlen gond csak az, h igen magasra teszik a lécet, ezért nehezen találnak rá az igazira. Ha nem Te vagy számára a tökéletes, csak rövidtávú kapcsolatra számíthatsz.


A mérlegeknek semmi sem olyan fontos, mint a béke. Ebből adódóan mindent elkövetnek, hogy a párjuk igényeit kielégítsék, közben a sajátjaikkal nem törődnek. Alapvetően hűségesek, csak akkor lépnek félre, ha a párkapcsolatukban nem kapnak elég figyelmet és gyengédséget.


24L

2013. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mérleg vagyok, és hűségesnek tartom magam. Akkor kezdenek el érdekelni más férfiak, ha a páromtól nem kapom meg az alapvető dolgokat. De akkor sem csalom meg, inkább elhagyom.

Nem vettem észre még, hogy a külsőség annyira fontos lenne, a belső nekem egy férfiban sokkal fontosabb.

2013. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is merleg vagyok es fontos nekem az ,hogy jol kinezzek es ,hogy jol erezzem magam a boromben...pasik hmmm nem vagyok nagyravagyo engem inkabb a belso fog meg es ,hogy igenyes legyen nem kell kigyurt kopasz legyen vagy szoke herceg az csak kulsoseg. En is huseges vagyok amig a kapcsolatban beke van es tisztelve vagyok eszembe nem jut felrelepni a masik meg ha jol is nezek ki az a paromnak szol es a csajoknak nah meg egy kicsit talan azerrt is ,hogy ha a parom velem van lassa,hogy mas pasik is megbamulnak es becsuljon meg... Szeretem a beket de ha valaki megbant akkor rendesen kiordittam magam nem rejte veka ala amit erzek siman helyrerakom a paaromat de osszessegeben beke van kozunk es van egy majdnem egyeves kislanyunk :) Regen hajlamos voltam a megcsalasara de csak azert mert a pasi mellett nem ereztem magam biztosansagban es tiszteletlen volt velem es ugymond belekergetett ebbe...de mai napig banja ...:) szoval szerintem amig egy merleg not megbecsulsz tisztelsz minden rendben lesz:)
2013. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok 23 eves:)
2013. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mérleg Hölgyek! :) Édesek vagytok. A mérleg nők a zsánerem! :D Bakként én is hasonló vagyok a tekintetben, hogy sosem lépnék félre csak úgy, hűséges vagyok és odaadó társ. Egy olyan nőre van szükségem, aki inspirál érzelmileg, az sem árt, ha ad magára és csinos, légies, mint a mérlegek. :) Mélyrehatóan tanulmányozlak Benneteket, mert valamiért megfogtok! :)
2013. febr. 5. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a társkeresőt jól kifundáltad hallod e! :P :D Csak, hogy én se maradjak ki a sorból. Ismerek egy Bak jegyű fiútt, akivel nagyon jóban vagyunk, igazi hű csodálóm, talán ő tudna hiteles választ adni arra, milyen is egy Mérleg nő. :) Imádom a természetet, az állatokat, és macskabolond vagyok. Utálok bárkivel haragba lenni, de szerencsére erre ritkán kerül sor, mert kompromisszumokat keresek. Imádom a szeretet érzését magamban, és azt is ha mások szeretnek engem. Szoktam nevetni az egyszerű boldogságtól. Nem tartom magam olyan szépnek, de már mondták, hogy szépség sugárzik belőlem... ha úgy tetszik, a lelkemből. Nagyon fiatalnak nézek ki, ettől inkább bájos lánynak mondanak, mint erotikusnak. De tudom hogy kell viselkedni, hogy a báj keveredjen a szexualitással. A kapcsolataimban tökéletesen feloldódom, és minden szépségre, mókára rávehető vagyok. Szeretek egy rét kellős közepén feküdni, bámulni az eget és beszívni a virágok illatát. Szeretek esténként forró csokit inni valakinek a társaságában. Szóval mindent, ami meghitt és romantikus. Alapból visszahúzódó vagyok, de ha egyszer valakit a közelembe engedtem és megszerettem örökre mellette maradok.
2013. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

mérleg nő vagyok lassan 26 éves

16 éves koromban ismerkedtem meg a jelenlegi párommal

azóta hűséges vagyok hozzá pedig adott okot és lehetőséget na meg jelentkezők is lettek volna


de a hűség nálam alap dolog egy párkapcsolatban

2013. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!