Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő - Rák férfi kapcsolatró...

Kos nő - Rák férfi kapcsolatról mit gondoltok? Működhet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 02:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Tesóm és a barátnője ilyen felállásban nyomják.

Hát, megy a b@szogatás oda - vissza, ahogy észre vettem, de nem nagyon kérdezem, hogy milyen időközönként balhéznak.

Hozzá kell tennem, hogy szerintem ez nem a csillagjegyek miatt van :D :D

2013. febr. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Rák férfi vagyok az exem Kos.

Kezdetben nagy volt a szerelem, imádtuk egymást, együtt voltunk mindig, a szex nagyon jó volt, és ő is nagyon érzelmes érzékeny volt az elején. Aztán kezdett más pasik felé kacsintgatni, és le is lépett...

A Kos nő alapból nem tud egy valaki melett megmaradni, de akivel van, ha nem is sokáig, azt nagyon tudja szeretni. Én szerinte túl birtokló vagyok.

2013. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy kus rák!..) Akarom írni kos! én nem szoktam gondolkodni mert,nem muszálj nekem
2013. febr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kos nő vagyok, a férjem Rák. Amit írt valaki, hogy a kos nem tud egy ember mellett maradni , böszme általánosítás csak. Nekem például életem első és utolsó férfika a férjem,és eszemben sincs elhagyni senki és semmi kedvéért sem. ;)


Amúgy nem igazán passzol egymáshoz ez a két jegy. De én eleve azt gondolom, hogy a személyiségre sokkal jellemzőbb az aszcendens, mintsem a Napjegy. Úgy meg már megint árnyalódik az egész. Pusztán így ennyiből még nem érdemes nagy volumenű következtetéseket levonnunk. :)

2013. febr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Shai-Hulud ***** válasza:
86%

Tökéletesen működhet, csak ne olvass horoszkópot!

A kapcsolatotok sikere csak rajtatok múlik, és nem azon, hogy melyik vudu varázsló miket hordott össze.

2013. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"A Kos nő alapból nem tud egy valaki mellett megmaradni"

Ezt mégis honnan veszed?

2013. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Kos nő vagyok, az Rák férfi volt!

A 2-essel részben egyet értek.

A kos nő túl sok a rák férfinak, túl kihívó, túl harsány, túl szélsőséges (mit egy rák nem ért, és nem tud vele mit kezdeni), túl meggondolatlan, egyik pillanatban ezt gondolja, másikban azt cselekszi, nem tervezi meg a lépéseket előre--->túl spontán.( ez őrületebe kergeti a rákot, mert ő kiszámít minden egyes mozdulatot évekre :)

Következésképp jön a "változz meg" című dal.Nos ezt semmi esetre se tegye senki.

A rák férfi családcentrikus,de egy kos számára igen is birtokló, sokszor féltékeny a semmire,húú most hirtelen ennyi jutott eszembe...

Viszont a szex tényleg jóó :) :)!!

2013. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na úgy látom kimaradt egy rész, szóval az előző kommenthez így lett volna helyes:

"Kos nő vagyok az exem Rák férfi volt"

2013. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj..igen, a rák érzelmi zsarolása kimaradt :D!!!
2013. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Szia! Abszolút működhet. Én magam ugyan nem sokat foglalkozom az asztrológiával. Jómagam kos vagyok, a férjem pedig rák csillagjegyű. Immáron tíz éve vagyunk együtt mint egy pár, előtte évekig jó barátok voltunk. Van két gyönyörű gyermekünk, imádjuk egymást. Imádunk beszélgetni egymással, és soha nem unjuk meg egymás társaságát.

De a puding próbája az evés :-D

2013. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!