Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha 06.11. - én születtem fél...

Ha 06.11. - én születtem fél tízkor délelött akkor mi az ascendensem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 23:26
 1/7 anonim válasza:
év és születési hely is kéne, nem gondolod?
2013. febr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ott a pont! En vagyok a hulye.

1994.06.11.

Szuletesi hely.: Budapest

2013. febr. 14. 00:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Eszerint a számítás szerint: Oroszlán


[link]

2013. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom
2013. febr. 14. 11:16
 5/7 anonim válasza:

Hú, az astronet-es kalkulátor szerint az enyém rák, holott eddig minden oldal ikreket írt. :D


Megnéztem még pár oldalt kíváncsiságból.

Az Ezo-tv ( [link] ) szerint meg oroszlán az aszcendensem.

Vicces.


A tiéd, Kérdező. Aszerint szűz. :D

Ez pedig az oroszlánt erősíti meg (neked):

[link]

2013. febr. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rcsbrcs válasza:
Megnéztem rendes asztrológiai szoftverben a kérdéses időpontot, és oroszlán 16°fok jött ki. A másik válaszoló valamilyen weboldalon azért kaphatott tévesen szüzet, mert valószínűleg annak az oldalnak a szoftvere nem vette figyelembe a nyári időszámítást.
2013. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DrFaktor ***** válasza:
A Placidus program szerint Oroszlán 13 és fél fok. Azt azért tudni kell, hogy ez a születési dátum szinte biztosan nem pontos. Senki nem úgy jegyzi meg a gyermeke születését, hogy 9:39, 11:07, 22:58, stb., hanem minden gyerek egészkor és félkor születik. :) Ezért horoszkóp állításkor úgynevezett születési korrekciót kell végezni. Olykor 1-2 fokos eltérés is számít.
2013. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!