Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió pasitól mit várhatok?

Skorpió pasitól mit várhatok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 14:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
skorpió-oroszlán páros
2013. febr. 27. 14:12
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy ilyeneket miért írnak. Ezeket a horoszkópokat is az ember találta ki. Ha szereted mind egy, hogy skorpió vagy delfin.
2013. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Előző hozzászólóval értek egyet - akármi lehet a jegye, nem attól függ, hogy összeillik-e Veled vagy sem. Ezt azért is mondom ilyen biztosan, mert régebben én is nagyon hittem ebben és ha nem a csillagjegyemhez illővel alakult valami kapcsolat, akkor már eleve elkönyveltem, hogy ez nem lehet jó, mert nem illik össze a jegyünk, stb., vagy ha egy kapcsolatom rosszul sikerült, akkor is erre a horoszkóp-dologra fogtam. És vártam a hozzám illő jegyű Igazit. Aztán megismerkedtem a párommal és első perctől kezdve tudom, hogy Ő az Igazi és pedig Ő nem illik hozzám horoszkópilag a nagy Könyv szerint! :) Lassan 4 éve vagyunk együtt és egy percig nem gondolok arra, hogy nekünk nem egymás mellett kellene lennünk a horoszkóp szerint - mert imádjuk egymást és nem számít semmi ezenkívül!


Egyébként én Skorpió vagyok és bár én nő vagyok, de ha magamból indulok ki, akkor a Skorpió pasi szenvedélyes, humoros, ínyenc és jó szerető - negatív tulajdonságai lehetnek hirtelen haragú, élcelődő-csipkelődő, végletes. De mindenképp nagyon tud szeretni!

Oroszlánnal úgy vélem jó pár, ha nem csinálnak hatalmi játszmát a kapcsolatukból.

2013. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Jó nagy csípést.
2013. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én azt vártam egy skorpió pasitól hogy végre mondja meg mit akar.

elhívott magához filmezni, elmentem. vártam hogy mikor ér majd hozzám vagy valami, nem csinált semmit.

hát én se csináltam semmit, tényleg filmeztünk.

eddig egy oroszlán, meg egy mérleg pasim volt, ők kb. levetkőztettek 5 perc alatt.

amúgy sz@rok a horoszkópra, de ha az összes skorpió pasi ilyen fatök, annak ellenére hogy ha hív én megyek hozzá, ami kb. olyan mintha kiüvöltözném hogy "igen, akarom hogy megdugj" - akkor jobb ha elkerülnek.

egy skorpió csaj

2013. febr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Hogy szépen mászkál a terráriumban.
2013. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
83%

Nekem kétszer is volt részem skorpió pasiban. Az totál igaz, hogy a szex velük volt eddig a legjobb és nagyon értenek a kényeztetéshez. Nagyon érzékenyek egyébként, képesek sírni is és valamennyire romantikusak is. Szeretik szexben az extrém dolgokat, főleg a páros szex és az anál. Ezekre nagyon buknak. Sajnos emiatt a nőket is nagyon megbámulják. Lehet nem fogod észrevenni, de minden jó nőt szinte bámul.

Jellemző rájuk a sunyiság (nagyon). Szeretnek elhallgatni dolgokat, nehogy vita legyen belőle. Másik még ami jellemző rájuk, hogy egy hülye kis vita miatt képesek napokig duzzogni és magukban tartani. Én már rég el is felejtettem de ő még mindig észben tartja. Valamint mindig annak kell történnie amit ő akar. Lehet észre sem fogod venni, de mindig az lesz amit ő akar, de ha ellenkezel totál besértődik és addig duzzog míg meg nem teszed amit akar és sajnos ilyen téren nem felejt.

Jaa és ha hosszú távra tervezel akkor a fiatalabb (35 alatt) skorpiók totál nem akarják lekötni magukat, semmi esküvő semmi gyerek..

Hidd el nekem mind a kettő ezekben megegyezett. Nem mindegyik ugyanolyan jellemű de ezekben megegyeztek.

Szóval ha van még kérdésed ezzel kapcsolatban nyugodtan írj!

2013. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

jaa azt még kihagytam, hogy ami a szívén az a száján, szeret csipkelődni. Lehet párszor meg fog emiatt bántani. Amúgy humorosak a skorpió pasik. Jókat nevettem mellettük és jól éreztem velük magamat. Valamint elég lusták is néha.

Ja és minden exükkel tartják a kapcsolatot szinte kivétel nélkül. Nagyon kötődnek hozzájuk. A hátad mögött ki fog beszélni téged valamelyikkel. Egyelőre ennyi jut eszembe.

2013. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Belédengedi a "fullánkját" és ha még szűz vagy fájhat is !!!
2013. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Katucika0912 válasza:
Perverz :)
2013. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!