Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő, szex, párkapcsolat...

Skorpió nő, szex, párkapcsolat. Vélemények?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok és véleményetek a skorpió nőkről?

2013. febr. 10. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Te az vagy?
2013. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A legszenvedélyesebb és legvadabbak az ágyban ha a partner nyitott
2013. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ant39 válasza:
0%
Én az vagyok, mit szeretnél tudni?XD
2013. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is az vagyok... nála vadabb erotikusabb... nyitottabb aligha kell ... vigyázz fel ne faljon :D
2013. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik skorpió csillagjegyű nőről? Mert ugyebár több van és mindegyik különböző.
2013. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:
Ez nem a csillagjegyétől függ... Szóval ha tetszik, akkor hajrá...
2013. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim magamról: a párkapcsolatot az életem fontos szegmensének tekintem, de megvagyok nélküle is. Viszont ha megtalálom azt, aki mellett önmagam lehetek, akkor semmi pénzért nem hagynám cserben. Szeretem barátságra alapozni az egészet, imádok hülyéskedni, játszani, versenyezni a barátommal. Viszont ha nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon, akkor nem is erőltetem.

Eleve csak olyan sráccal jövök össze, akiben meg tudok bízni, tehát körültekintően válogatok.

Szex: hangulatfüggő, nem feltétlenül életem esszenciális része, de szeretek benne kibontakozni.

2013. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!