Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vicces: állásra jelentkeztem,...

Vicces: állásra jelentkeztem, és bekérték a pontos születési helyet, időt, percre pontosan. Nyilas-ikrek aszcendenssel mire számítsak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 14:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy csapat majomra...

Velem 4X30 perces IQ, vezetési képesség bla bla tesztet töltettek ki, darabonként kb 120 kérdéssel, mindezt 4 lépésben (4 email) és egyetlen egyszer nem hívtak fel h. mondjuk egy személyes találkozó vagy efféle történjen.

4 személytelen vak e-mailből megállapították h. alkalmatlan vagyok, mindezt olyan kérdésekből h. pl.: "előfordult-e önnel h. egy kisállat láttán elérzékenyült"

2013. febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
#1 az a szcientológusok kezében lévő cég volt
2013. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Honnan tudod hogy a hagyományos horoszkóp alapján fognak dönteni? Van még sok alternatíva.
2013. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Az egyes által leírt "szcientológusos" (hubbard-teszt/Oxford személyiségteszt, OCA) szintén megvolt.

És feltételezésem szerint ez a fejvadász cég szüleménye. :)


Engem inkább a dolog asztrológiai vonzata érdekelne, hogy ez most nekem jó, vagy nem jó.

2013. febr. 27. 15:15
 5/21 anonim válasza:
100%

1-es hol voltál ilyen teszten?


Nekem is volt hasonló csak az még hosszabb volt. 4x50 perces iq-pszihológiai-istentudjamiylen teszt volt. Volt benne ilyen házikó-házikó-kisszék-hóember Mi következő? kérédés is. És volt ilyen is mint amit te mondasz. Ja és 300km-et utaztam érte (csak oda).

2013. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne sok jóra!. :-)

Azt hiszem ide már el sem mennék, ráadásul ha valaki nem tudja a pontos születési idejét, azt már be sem hívják? XD

2013. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Félelmetes hogy valóban vannak ilyen komoly cégek, akik horoszkóp meg grafológiai elemzés alapján vesznek fel embereket -.-


Csodáékoznak, hogy miért tart itt az ország :S

2013. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%

de szánalmas... velem próbálkoznának csak... azért is megnézném a horoszkóp-elemzésem itt valahol, bekamuznék olyan órát meg percet ami pozitívabbá teszi...

grafológus? na ne mondják hogy nem lehet átverni... valami 5 féle módon tudok írni, utána néznék és abból is kihoznám hogy az jöjjön ki "csapatmunkára alkalmas, extrovertált, van önbizalma, megbízható, blabla"...

aztán mibe hogy felvennének antiszoc, lusta, önbizalomhiányos, lógós h.lyeként :D

2013. febr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Vagy felveszik az elsőt, aki annyit válaszol: kapd be!
2013. febr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Napkiraly ***** válasza:
sikeres cég nem lehet aki horoszkóp alapján vesz fel embert.
2013. márc. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!