Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vicces: állásra jelentkeztem,...

Vicces: állásra jelentkeztem, és bekérték a pontos születési helyet, időt, percre pontosan. Nyilas-ikrek aszcendenssel mire számítsak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 14:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

Ezek szcientológusok, rázd le őket gyorsan.


Idióták mind, az biztos!

2013. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 mystama ***** válasza:
47%
Szia! Nem, ez nem vicces. Persze nem vagy köteles ezt megadni. Ezt azért kérik a munkáltatók, mert egyfajta személyiség feltárást tudnak az adatokból csinálni. Megnézhető például, hogy egy ember hogyan viszonyul a mindennapi munkavégzéshez (való-e neki az egy helyben ülés, vagy inkább valami szaladgálós melóra termett) tud-e precízen, pontosan dolgozni, vagy inkább szerteágazó a figyelme? Mennyire terhelhető? Hogyan áll a karrierhez, a feletteshez? Mennyire rugalmas, vagy inkább merev és szabályelvű?...stb. Nyilas nap és ikrek ascendenssel jól tudsz lelkesíteni, kommunikatív vagy és nem egy helyben ülős. Hajlamos lehetsz túlzásokra - nem rosszból,hanem mert annyira optimista vagy, így könnyen túl vállalhatod magad. A figyelmed sok mindenre kiterjed, szerteágazó. Kissé türelmetlen is lehetsz. Több könyvnyi szakirodalom nem köt le, hanem inkább néhány oldalas, lényeges kivonatolás. Az ikrek levegős elem, "mindenütt" szeretnél lenni, a nyilas pedig bevállalós inkább, változó tűz elem, tehát hol nagyon lendületes és lelkes, hol pedig "fogjuk meg és vigyétek". A kritikát nem igazán tűröd, ellenben néha gyakorlod. Az aprólékos, túlságosan részletekbe menő dolgokat nem szereted. Pénzügyi területre és statisztikusnak ne menj... Egyébként ezek csak felszíni dolgok, nyilván itt még sok vizsgálandó részlet szükséges. Pl. hogyan áll a merkúr és jupiter a születési képletben, stb..
2013. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan céghez, akik horoszkóp alapján válogatják a jelentkezőket, biztos, hogy nem mennék.

Idióta egy társaság lehet.

2013. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg a Munkahelyi terror blognak az esetet. Imádni fogják.

Amúgy (privátba is jöhet), megkérdezhetem a cég nevét?

2013. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hogy a 12. válaszadót lepontozták.


12:

Érdekeseket írsz, sok dolog igaz rám, sok viszont nem.

Pl. a részletekbe menő, bíbelődős dolgok: imádom a puzzle kirakást, 2-3000 db-osakat gyűjtöttem, vagy pl. szeretek kötni, ami egyhelyben ülős babratolós munka, sok odafigyeléssel.


Másrészt a horoszkóp a "hozott anyagra" ad utalást, és rengeteget ad hozzá a személyiséghez az élettapasztalat.


Egyébként azóta sem hívtak, úgyhogy nem kell aggódni, hogy felszippant a szcientológia. :)

2013. márc. 12. 12:08
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

"Nagyon sajnálom, hogy a 12. válaszadót lepontozták. "


Azt kapta, amit a válasza ért. Az asztrológia humbug, és botrányos, ha egy cég azt alkalmazza, még botrányosabb, ha valaki ezt a gyakorlatot védeni próbálja.

2013. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%

B+ 12-es, egy rohadt rajzocskából piszkosul le lehet ám szűrni azt, h ki mennyire jó szakember!


Úristen! Remélem NEM jártál egyetemre, mert az már a legalja, ha ilyen gyökereket felvesznek.

Komolyan, van a hülyeségnek egy olyan határa, amit már nem lehet beszólás nélkül megállni, és ez pont azon van.

2013. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
59%
Pontosítok: ex 12-es válaszoló.
2013. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
25%
Abból, hogy a merkúr a köldről egy olyan távoli csillag között látszódott ami olyan messze van tőle, hogy talán onnan nem is látszik, amikor megszületett a kérdező, kúrvára nem következik, az hogy milyen a személyisége és hogyan tudná elvégezni azt a rohadt melót.
2013. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Fejvadászként tapasztaltam, hogy bizony van olyan munkáltató, aki a jelölt horoszkópjára is kíváncsi. Először azt hittük viccel. Sikeres cég amúgy, de emberileg nem szívesen dolgoznék vele együtt.
2013. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!