Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti hisztek a horoszkópba?...

Ti hisztek a horoszkópba? Volt már hogy igaza volt?

Figyelt kérdés
Előre köszi
2013. márc. 7. 19:30
1 2
 1/16 Tom Benko ***** válasza:
Nem. Nem csak hogy volt már, hanem eleve a megszövegezése olyan, hogy bármelyik igaz lehet. Ennek oka egyrészt a Forer-ahtás, másrészt a kellően homályos és általánosított esetleírás.
2013. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az asztrológia egy elképesztően érdekes és sokkal bonyolultabb tudomány,mint azt gondolnád.

Ha jól ismernéd,rájönnél,hogy mekkora tudomány.

Én igazából 10 év alatt tanultam meg úgy,hogy gyakorlatilag már előre tudom milyen téren fog velem történni jó vagy rossz esemény.A területet szerelem,család,gyerek,pénz,lakás és mikor,nagyon pontosan megjósolom saját magamnak,de a konkrét formáját,hogy hogyan fog bekövetkezni nem.De nem is kell hiszen az legyen meglepetés,elég ha tudom milyen téren és pozitív vagy negatív.

Annyira hasznát veszem az asztrológiának,hogy a hivatásomban,ami nem ezoterikus -ahol vendégeket fogadok- minden napomat meg tudom határozni,kb,hány vendégem jön,mik a pangó napok és mik az olyan napok,ha sajnos kellemetlen ügyféllel lesz dolgom...

Ebben már 3.éve van a hasznomra tudásom és akár tetszik akár nem,teljesen pontosan bejön,annyira,hogy a környezetemben csak a "nem hívők" tértek meg,vagy legalábbis mostanra "csöndben maradnak".

2013. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem a horoszkópba hiszek, hanem a horoszkópbaN.
2013. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem. Persze, hogy előfordul, hogy igaza van. A nagy számok törvénye alapján egyszer legalább igaza lesz.

Viszont hinni abban, hogy a horoszkóp szerint a bakoknak jó napjuk lesz - szerinted a világon az összes baknak tényleg jó napja lesz aznap?

2013. márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az okfejtés teljesen helytelen.

Csak aszerint bak valaki,hogy a Nap az adott pillanatban a Bak csillagképben állt.

Azonkívül van Merkúr,Vénusz,Mars,Jupiter,Szaturnusz,Uránusz,Neptunusz bolygók a születés pillanatában lehet teljesen más csillagképben álltak és ezek egymáshoz való jó és rossz viszonyai és a z un.házhelyzet -ami azt jelenti melyik életterületen fognak érvényesülni - együttese adja ki,a,mint írtam igen bonyolult képletet.

Az újságokat horoszkópjait ne olvasd el,mert csak egyszerű bulvár.

2013. márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Tom Benko ***** válasza:
Ez még mindig kevés. Nincs bizonyíték rá, ellenben a nemmûködésére van. Innentôl bohóckodáson túl bárminek is tekinteni ostobaság.
2013. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A leíró részében Igen, hiába mondja a sok nagyokos, hogy baromság, a jövőbe látó részében viszont nem.
2013. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Tom Benko ***** válasza:
A leíró részében sem. FORER-HATÁS, vazze!
2013. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

TOMIKÁM.Add meg a születési dátumodat,hogy megingassam a Forer hatásodat.

A Forer hatásod ,ha bebeszélünk magunknak valamit,hogy úgy lesz,hogy a zöld marslakók támadása miatt egy idő után zöld színűként ébredsz,hidd el nem fog teljesülni!

Nálam pl. a forer hatás már csak azért sem érvényesült,mert én ugyanannyi bizalmat szavaztam meg még a tudatalattimban is,minden új vagy régi-új(gondolom ezt te nem érted) felfedezésnek,és hogy -s hogy nem mégis különbözőképpen hatottak.

Akkor hagyjál már a Forereddel-amibe kapaszkodsz!vazze

2013. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!