Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos-Vízöntő kapcsolatról mit...

Kos-Vízöntő kapcsolatról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Kosként mondom: ne...
2013. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet tudni.. ascendrens... egyéb bolygó hatások.. stb.
2013. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

utánaolvastam, bár nem vagyok egyik se


jó kapcsolat, mert hagyják egymást lélegezni, kibontakozni, megértik egymást stb.

egy ismerős pár van ilyen a környezetemben, látszólag tényleg jó a házasságuk, bár szerintem a pasi túl népszerű, és talán a nő ettől szenvedhet titokban, nem tudom, annyira nem ismerem őket.

egy biztos, minden horoszkóp jó párosításnak mondja


jobb, mint a rák-vízöntő az biztos :(

2013. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ugyan én nem hiszek ezekben a dolgokban, de elvileg vízöntő vagyok. mi baj van velünk? :((
2013. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
én kos vagyok apukám vízöntő elég rossz a kapcsolatunk,erre a kisfiam is vízöntő lett és nem akar hozzám bújni,valami gond van a kötödéssel:-((((Nem tudom hogy a párkapcsolatokba ez hogy működik de az én tapasztalatom szerint nem jó ez a párosítás.
2013. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt a hülye horoszkópot, azért ennyire nem kell komolyan venni. Én ikrek vagyok, régen mégis volt egy nagyon jó skorpió barátom, akire mindig számíthattam. Pedig az asztrológia szerint utálnunk kellett volna egymást. És az aszcendensem is skorpió, elvileg magammal sem jövök ki.
2013. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Kos vagyok, és 10 évet hajszoltam az Ikreket, mert velük éreztem jól magam. Ám rájunk nem lehet építeni.

Összehozott a sors egy vízöntő lánnyal, és két hónap múltán házat vett a Vend vidéken, és elköltözünk...ennyire bíztunk egymásban. Mára eltelt másfél év, és sok olyan próbált állt ki a kapcsolatunk, amin csodálkozom.

Ám az a tapasztatom, hogy a vízöntő hajlamos arra, hogy rosszul mérje fel a saját képességeit, és rosszul ossza be az idejét. Kell neki irányítás, hogy haladjunk, ám nem tűri el...szóval ez nehéz, nekem nagy türelem kell hozzá.

Azt mondom lehet harmonikus kapcsolat, de több energiát kell arra szentelni, hogy egymásra figyeljünk....de ez legalább arra jó, hogy ne legyen felszínes a kapcsolatunk. Remélem mi már együtt maradunk.

2013. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kr3nos válasza:

A csillagjegyek nem tudnak nemi életet élni!!!!


Fúj de perverz vagy.

2013. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem lehet így leegyszerűsíteni a kérdést, hiszen nemcsak az számít, hogy kinek milyen jegyben állt a Napja, amikor született. Nagyon sok egyéb hatás befolyásolja azt, hogy milyen is az a Kos és milyen az a Vízöntő, hiszen ott van még az Aszcendensük, az Aszcendens uralkodó bolygójának helyzete, és egyéb tényezők, amelyek mind-mind "beleszólnak" a kapcsolatba. Azt tanácsolom, hogy ne agyalj azon, milyen lesz/lehet a kapcsolatotok, hanem válj nyitottá, fogadd el, hogy inkább megtapasztalod élőben :) Ha megvan a vonzalom vagy a baráti kapcsolat, akkor úgyis feladatotok van egymással. Ha mégis szeretnéd tudni, mit mond a közös horoszkópotok, akkor inkább kettőtök teljes közös születési képletét néz(es)d meg, mert ennyiből még nem lehet biztos, tuti válaszokat adni :) Bár az mindenképpen hasznos, ha tanulmányozod a Kos és a Vízöntő jellemzéseket, mert sokat megtudhatsz a másikról és Magadról.

www.aranykek.hu

2013. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bodnár Kingi válasza:
Én kos vagyok,a párom vízöntő. Mi nagyon jól megvagyunk,mintha egy rugóra járna az agyunk,ha célok kitűzéséről,megvalósításáról van szó. Egymás szeméből olvasunk,tudjuk mit gondol,mit szeretne a másik. Mind ketten igénylünk egy kis önnálóságot,de nagyon jól tudunk kompromisszumot kötni!
2013. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!