Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szuz a horoszkopom, nyilas...

Szuz a horoszkopom, nyilas aszcendensel mi inkabb jelemzo ram?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy a csillagok állásából akarod kiolvasni, milyen vagy, pedig csak magadba kéne nézned...
2013. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
93%

Ez az egész, hogy horoszkópból akarsz öndefiníciót nyerni, jelentheti hogy nem vagy biztos benne milyen is vagy és néhány egyszerűbb megfogalmazásából akarod hallani milyennek is kéne lenned (vagy csak unatkozol és kiírtál 1 kérdést). Ez egy fölösleges dolog, a horoszkópba meg olyan dolgokat írnak ami általában igaz az emberekre. Az hogy mi jellemző rád, nem megválaszolható csillagjegy alapján.


Ui.: Bocs ha fölösleges választ adtam

2013. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Meg kell nézni hol áll a szűz uralkodója a Merkúr bolygó és hol áll a nyilas uralkodója a Jupiter,de még fontosabb,hogy milyen házban állnak a Merkúr ill a Jupiter,,ha az egyik például hanyatló házban az sokkal kevésbé lesz fontos,az olyan bolygó viszont,ami úgynevezett sarokházban házban áll sorsalakító lesz.


Egyszóval ehhez a teljes horoszkópod kell.

2013. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Az, hogy egy szűz nyilas vagy. Ki-tar-tás!


Ui Ne a horoszkóp alapján akarj önismeretet szerezni.

2013. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 i.miss.you válasza:
Én tudom milyen vagyokk arra használom a horoszkópot, hogy milyen butaságok vannak beleírva és nagyon furcsa volt ma mert néztük az osztálytársaimmal a májusit és mindenkinek az volt ami igaz. Nagyon ijesztő volt számomra de igaz volt mégrám is... na mindegy néha belenézünk, hogy mit írnak és ennyi... de szerintem ez csak mese habbal.
2013. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!