Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen ember az, aki halak,...

Milyen ember az, aki halak, ráadásul bak aszcendenssel?

Figyelt kérdés
...Mert el kéne döntenem, jóban legyek-e egy ilyen illetővel, avagy inkább mégsem.

2013. ápr. 30. 15:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Elég rosszul esik, hogy senki nem képes válaszolni, de már megszoktam...
2013. ápr. 30. 16:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudom hogy feleslegesen írom le, mert te ebben hiszel, DE a horoszkóp nem dönti el az ember személyiségét.
2013. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy feleslegesen írom le, de nem egy idióta horoszkóp fogja megmondani, hogy milyen ember valaki.
2013. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanez vagyok, halak-bak. Légy vele jóban, én egy nagyon rendes, jószívű, kitartó, hűvös figura vagyok. Most nem jellemzem magam teljesen, vannak kibírhatatlanabb emberek bőven.23/F
2013. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a naptárral legyél jóban, b@szki! 2013-at írunk. Ez nem a középkor.
2013. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
miquel, a válaszod NEM hasznos.
2013. máj. 6. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
De legalább IGAZ!
2013. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
...ez sem az. ennek megfelelően le is pontoztam. Szórakozz csak!!!!
2013. máj. 11. 18:41
 9/10 Bandurr válasza:
Szerintem helyesebb, ha nem az illető csillagjegye és aszcendense, hanem az illető jelleme alapján leszel jóban valakivel, vagy sem. Ismerd meg egy kicsit és ha szimpi, akkor legyél vele jóban :) A horoszkópok általában nem tévednek, hanem hazudnak.
2013. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nyugi, kedves kérdező! A Miquel csak fröcsög mindenki kérdésére :) Őt nyilvánvalóan ez teszi boldoggá. Ne is foglalkozz az ilyenekkel!

A kérdésedre válaszolva:

Világias bölcsességgel rendelkezel. Az érzékenység és jó felfogóképesség összekapcsolódik benned nagy adag koncentrált irányítóerővel, ami földi sikerekhez vezet. Tudatában vagy nagy értékeidnek, filozófiai és absztrakt koncepcióknak, de ezek számodra általában csak annyiban jelentősek, amennyiben ezeket a világban fel lehet használni, és amennyire ezeket a saját céljaidra tudod hasznosítani. Azzal, hogy összeegyezteted az ideálist a gyakorlatival, az absztraktot a konkréttal, megfogod az emberek képzeletét. Arra törekszel, hogy érdemeidet elismerjék a világban. Képességeiddel és az emberi érzelmekhez, motivációkhoz való érzékeddel messzire eljuthatsz az üzleti és a politikai világban. Merész vagy, bár nem egészen bátor. Hajlandó vagy belevágni nagy vállalkozásokba még akkor is, ha félsz a dolog kimenetelétől. Képes vagy bátorság látszatával palástolni belső félelmedet. Erős az egyéniséged. Meglehetősen zárkózott vagy és titkolózó.

Mielőtt bizalmadba avatnád az embereket, alaposan meggondolod a dolgokat, míg terveid tökéletessé nem válnak. Ilyen módon végrehajtó, tervező és cselekvő ember vagy. Képes arra, hogy saját magadat és másokat is cselekvésre késztess. Nagyon erős vagy a kötelességek teljesítésében. Nem beszélsz a levegőbe. Másoktól is elvárod, hogy teljesítsék a kötelességüket. Nem tűrsz lazaságot a munkában azoktól akik neked dolgoznak. Érzelmileg nagyon elégedett vagy. Nem kívánsz többet azoktól, akiket szeretsz, mint becsületes bánásmódot és a szeretet igazságos mértékét. Csak mérsékelten vagy féltékeny, de meg tudod játszani, ha akarod. Van bizonyos színészi képességed, le tudod kötni a hallgatóságodat.


Én bak vagyok bika aszcendenssel, és hasonló a jellemem :)

2014. febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!