Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A plútó az erős bolygó? Az...

A plútó az erős bolygó? Az asztrológia tényleg gyakran téved?

Figyelt kérdés

Konkrétan az kérdésem, gondom, problámám, hogy nagyon rossz gyerekkorom volt, és hát ez elvileg benne is van a horoszkópomban. ez oké. de szerelmi életem gyakorlatilag nem létezik, nincs kapcsolatom, még nőkkel sem, az szerintem főként azért van, mert nagyon rossz kapcsolatom volt anyámmal. De most jön a lényeg, és ezért is kérdezem hogy erős bolygó-e a plutó, mert hogy most plutó vénusz együttállásom van, már vagy 2 éve és elvileg 2013 októberig tart, de semmi változás nem történt szerelmi ügyben, és hát ha tudomásom szerint a legerősebb bolygó a plutó nem tud semmi változást hozni, akkor csak arra következtetek, hogy az asztrológia valójában baromság. Vagy legalábbis ez a része.

ha érdekel valakit utána nézhet. Mert kíváncsi vagyok hogy tud-e valaki egy ügyben mondani valamit.

1989.01.19 01:20 skorpió aszcendens 8 fok 23'40



2013. máj. 6. 00:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
A Plútó nem bolygó!
2013. máj. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

Hogy a tudósok először bolygónak, később kisbolygónak sorolták, most már még annak sem, hanem valami másnak, ebből a szempontból teljesen mindegy.


Nagyon sokáig rejtőzködött, csak azt tudták róla, ott azon a helyen lennie kell valaminek. Hosszú idő telt el, mire valóban meg is látták, fel is fedezték.


Azt tartják, hogy a szabad szemmel nem látható, rejtett dolgokra van erőteljes hatással. (tehát pl. ha a lakásodban a vízvezetékkel, villanyvezetékkel van gondod, az a plútó-ráhatás stb. stb.)

Ugyanezen az elven, azt mondom, valószínű, hogy a szerelmi életedben is beindult már valami változás, de egyelőre szabad szemmel nem látható. Inkább próbálj meg "ráérezni" arra, hogy a körülötted levő személyek közül ki az, akivel a társaságában jól érzed magad, akivel egyformán gondolkodtok, akin látni, érezni lehet, hogy szintén hasonló véleménye van veled kapcsolatban.


Légy nyitott, figyeld a körülötted levő embereket. Az is meglehet, hogy még esetleg heteket, hónapokat kell várnod, mire megjelenik, hogy "jelenleg még nem látható"!

Figyelj, és közben teszteld önmagad, és teszteld a többieket. Összejön az!

2013. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A Plútó 2008 óta törpebolygó.
2013. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Köszi!

Azt tudtam, hogy "lefokozták" :))))

2013. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Meg vmi olyasmi van vele, hogy nagyon lassan mozog, emiatt inkább korszakokra van hatással, nem egy-egy ember életére. Ezt akkor olvastam, mikor visszaminősítették, szóval nem most volt :-) De egy asztrológus mondta ezt, h ez a visszaminősítés pont emiatt a lassú mozgás miatt nem érezteti a hatását.

A Vénusznál inkább azt kéne nézni, hogy a Holddal milyen viszonyban van mostanában, meg hogy hányadik házban van.

2013. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Itt van az hogy hogyan álltak a bolygók születésem szerint

[link]

2013. máj. 11. 13:59
 7/15 A kérdező kommentje:

tudom hogy ide ritkán járnak asztrológusok, de hátha ért hozzá valaki, és akar is segíteni.


A vénuszom:

Venus in the Second House 2nd hs( a kettes házban van)

Venus in the Third House 3rd hs

Venus in Capricorn

Venus Conjunct Neptune

Venus Conjunct Uranus

Venus Conjunct Saturn

Venus Sextile Ascendant

Venus Sextile Pluto

2013. máj. 11. 14:05
 8/15 anonim ***** válasza:

A plutó egy erős bolygó igen alapvetően is, és hát mert skorpió az aszcendensed, tehát a születési uralkodód.

" A születési uralkodó (tehát az ASC uralkodója) házhelyzete jelzi azt a fő energiát és élményterületet, amely cselekvésre késztet minket a világban, jegyhelyzete pedig arra az élményterületre utal, ami fizikai energiáinkat mozgásba hozza (és a módot, ahogyan kifejezésre jut) " Egyébként az 1. házad a skorpióban kezdődik ahol a plútó tartózkodik, vagyis a saját jegyében áll, ami egyébként nagyon jó, ez a legszerencsésebb hiszen ez az érintett házban jelzi a biztos sikereket.

Radixodban plutó-vénusz fényszög nincsen, az nagyon nem kedvező radixban, mert a plutó elveszi a partnereket úgymond...

A holdad a 8. házban áll ami az apa vagy az anya hiányát – hosszú utazás, fizikai vagy földrajzi távolság, haláleset stb. miatt- is jelezheti. Ilyesmi vonatkozásban értetted a nehéz gyermekkort?

A holdad egyébként az ikrekben áll ami felületes levegős érzelmi világot ad, fontos hogy ne unatkozz a társaddal, mert egyből új kaland után nézel.

A jupiter a 7. házadban áll ami azt jelenti hogy majd társad által tudsz kibontakozni igazán, és jó társadalmi pozíciót, szerencsés házasságot is jelölhet. Mindezek mellett nap jupiter trigonod van ami azt jelzi hogy ezzel az aspektussal született egyén érti a módját, hogyan lehet nagy társadalmi befolyásra szert tenni, és megvalósítani céljait. Megnyerő személyiséged, és nagyvonalú, optimista lényed, szerencsét hoz neked. Pozitív hozzáállásod lehetővé teszi az esélyek jó kihasználását. Lelkesedésed és abbéli elkötelezettséged, hogy a dolgok jó irányba menjenek, többnyire segít neked megnyerni mások támogatását. Képes vagy megnyerni a tömegek rokonszenvét is. Ha olyan célokért tevékenykedsz, amelyek kapcsolatban állnak humanitárius, emberbaráti, világjobbító törekvésekkel, akkor ez a feléd megnyilvánuló rokonszenv határtalanul nagy lehet. Nap-Jupiter konjukcióval születni, kb annyit jelent, hogy áll a zászló, nyitva az út a sikerhez, a befolyásos társadalmi pozícióhoz. Nem teljes a garancia a sikerre, de ez a legjobb aspektus, hogy sikeres légy. Általában egyetlen dolog képes elrontani az elért sikert. A túlkapás. Ha valaki úgymond elszáll. Ha egy Nap-Jupiter együttállással valaki józan képes maradni, és nem száll el, akkor a siker egész életen át kitarthat, hisz a Nap-Jupiter együttállás az egyik, ha nem a legszerencsésebb együttállás.

Vénuszod a bakban tartózkodik "Vénusz a Bakban

A Bakban álló Vénusz az örökké tartó hűség biztosítéka. Az érzések mélyek és tartósak, a hűség az évek múltával csak még jobban elmélyül. Szeretne mindent megőrizni és megvédeni, amit felépített maga köré. Erősen gyakorlatias szeretet rejlik a Bak-Vénuszban, ami mások szemében konzervatívnak és korlátozónak tűnhet, és olykor problémát jelent az érzések megfogalmazása is.


Nőként: visszafogott, zárkózott, nem mutatja ki az érzelmeit, problémája lehet az érintésekkel, nem szívesen ölelget, puszilgat, rámenős, céltudatos, könnyen köt érdekkapcsolatot. Nem engedi, hogy kiismerjék a szexualitását vagy az érzelmeit mindaddig amíg biztonságban nem érzi magát: az kell neki, hogy érezhessen valamiféle elkötelezettséget. Ennek nagy elkötelezettségnek kell lennie - akár bizony házasságnak is (de legalább együttélésnek). Nagyon konvencionális."


Azt kell hogy mondjam, nem születtél rossz csillagzat alatt.


A szaturnusz jelenleg a skorpió csillagjegyben van elötte a mérlegben volt, mindkettő a 12-es házadnak a részese így az utóbbi 1-1,5 éve érezhetted a bizonytalanságot, a talajvesztettséget. "Ha ez az első 12. házas Szaturnusz tranzit ebben az életben, akkor az életfázis ami ez alatt a periódus alatt fejeződik be,egy korábbi életben kezdődött .A 12.ház Szaturnusz tranzitja azonban mindenképpen egy régi, idejétmúlt ciklus befejezése, ezért az ember ilyenkor nyugtalanságot, zűravart, irányvesztést és szellemi érzelmi korlátozottságot él át, amikor a régi életstruktúra kezd összedőlni. " Igény van ilyenkor a világtól való elvonulás és önmagunk megismerése, befelé fordulás.Ez az az idő, amikor magunkba kell fordulnunk, hogy érzelmi és spirituális erőink belső forrását megcsapoljuk. Gyakran mintha

olyan körülmények lépnének fel, melyek a személyi elkülönülés valamilyen formájának megtapasztalására kényszerítenének bennünket, és nincs más

választásunk, mint hogy életünket független, elszigetelt perspektívából tekintsük, hacsak előzőleg nem tudatosan választottuk a befelé fordulást.

2013. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat, nem tudom hogy miért csináltad, de ez most nagyon jól jött :D


Említetted hogy a plutó nem áll kapcsolatban a vénusszal, ami nem tudom hogy igaz-e, de linkeltem egy radix-ot, amiben elvileg benne van a "pluto sextile venus" , ez úgy tudom hogy a gyengébbik jó fényszög, ez jelent valamit? igaz hogy a köztük levő különbség 4,36 fok de az astro. com azt mutatja hogy ott van???


Illetve mondtad, hogy a szaturnusz a 12. házamban tanyázik, és megnéztem hogy fog is körülbelül szeptemberig. Ez mit jelent? mert az fejemben jelenleg, az a gondolat van hogy a nyaram igen magányos lesz... :( amit természetesen el akartam kerülni...


És az a sok együttállás a vénuszommal, a lassú mozgású bolygókkal? ha azok nem jót jelentenek, akkor inkább el se mond :D


Pécsen vagyok jelenleg, és te?


Venus in the Second House 2nd hs( a kettes házban van)

Venus in the Third House 3rd hs

Venus in Capricorn

Venus Conjunct Neptune

Venus Conjunct Uranus

Venus Conjunct Saturn

Venus Sextile Ascendant

Venus Sextile Pluto

2013. jún. 3. 15:41
 10/15 A kérdező kommentje:

hogy miért volt rossz gyerekkorom, hmm ez eléggé bonyolult kérdés. Főként azért úgye mert hogy ki mit tart rossznak.


14-15 éves koromig jó volt, aztán az első ami keresztbe tett, amit már utólag megoldottam, az hogy a ruháim megbödösödtek, és én ezt láttam, és valmilyen szinten éreztem is, és hát azt hittem hogy saját magam vagyok... nagyon szégyeltem, és nem igazán mertem senkit megkérdezni. Ez elvágott az emberi kapcsolatoktól, és lelkileg, és önbizalmilag eléggé meggyötört.


Akkor a másik, anyámnak problámái voltak apukájával, gyerekkorában erőn szinte erőn felül ki kellett állnia a mama mellett, így hát problémáji voltak a féfiakkal... apámtól is elvált... és hát maradtam én, akit igázán erős kezekkel irányított. Saját magamat igen függetlennek léleknek tartom, és ő meg pont hogy az ellenkezője, parancsolgató....


Rengeteg vitatkozás, főleg azért mert nem értettük meg egymást, vagyis hogy a saját anyám nincs olyan szinten hogy felfogja azt amit mondok neki, és gyerekes módon kell elmagyaráznom neki a dolgokat, mind a mai napig... igen fárasztó.


A kommunikáció más emberekkel, ami még mind a mai napig nehézségbe ütközik... a lényeg az hogy otthon ugye ahol felnőttem, és ahol megtanultam kommunikálni, így utólag ráébredve rájöttem, hogy kritikán aluli az amit ők művelnek, halál unalmasan, minden nap ugyan arról beszélgetnek, és 66-szor megismétlik önmagukat... mind a mai napig nehézségeim vannak emiatt a kommunikációban, mostanában már több könyvet is kiolvastam :D


A negatív hozzáállás amit anyám képvisel, mert hogy minden szar, meg azt mondja hogy ő maga a hülye.... nem akarom részletezni ezen oldalát.


Akkor az hogy állandóan otthon ül, nem mozdul ki ....

Akkor az hogy nem ízlett a otthon a kaja, emiatt allig ettem, meg tiszta gebe voltam... aztán amikor a saját kezem ügyébe vettem a dolgokat, akkor meg megtiltotta hogy húst vegyek ki a hűtőládából ...


Egy faluban nőttem fel, ami tele volt cigányal ... nem is volt velük bajom addig amíg meg nem fenyegettek hogy megvernek, meg betörik a házunk ablakát ...


Szóval a suliban a szag miatt nem barátkoztam, otthon meg anyámtól készültem ki, így hát menekültem a számítógép elé... ami szintén nem tetszett anyámnak ... ment a lelki terror, tiszta depressziós voltam


akkor anyám egyszerűen nem tudja értékelni a dolgokat... ha megparancsolja hogy nyírjam le a füvet és nem teszem meg akkor az a baj, ha meg lenyírom akkor meg az hogy nem nyírom le rendesen.... semmi sem jó neki, nem lehet megfelelni neki


Amúgy azóta már sikerült megszabadulnom tőle, szerencsére


remélem rövid voltam :D

2013. jún. 3. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!