Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehetne hatni a szűz...

Hogyan lehetne hatni a szűz jegyű pasikra? Olyan semmilyenek.

Figyelt kérdés
Ötlet? Valaki akinek volt dolga ilyen sráccal hogyan közeledett felé?
2013. máj. 11. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
nekem szűz jegyű a férjem. szerencsére ő közeledett felém, mert én nem tudom hogy kezdeményeztem volna :)
2013. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szűz vagy szeret vagy nem szeret, de nincs középút. Ugy látszik az utóbbiba tartozol, ha semmilyennek gondolod.
2013. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hatni? Meg akarod őt győzni valamiről vagy meghódítani?

Végülis majdnem ugyanaz.


Az ikrek jegyű pasi könnyen átlát a hazugságokon. Szinte azonnal rájön. Én nem tudtam egyik ikrek jegyű emberrel sem veszekedni (legyen szó nőről vagy férfiról)még akkor sem ha nekem volt igazam. Inkább ráhagytam. Ez sokszor zavarta, hogy nem robbanok, ezért néha a kedvébe jártam és eljátszottam hogy haragszom rá, stb.


Szereti a drámai hatásokat. Az ikrek férfi sokkal fértődékenyebb mint egy nő. Azonnal beducizik és hiába hívod, hiába rohansz utána, amíg ő át nem gondolja a dolgokat, addig nem tudod úgysem meggyőzni. Ilyenkor csak azt kell neki mondani hogy "nagyon sajnálom."


Ő átgondolja, és felhív és ennyi.


Imád poénkodni. Szereti az extrém dolgokat, pl. motorok, kocsik, koncertek, stb. Nem szeret ülni egyhelyben és várakozni.


Felszedni legkönnyebben úgy lehet, hogy egy-egy poént elsütsz, amivel felhívod magadra a figyelmet, hogy érdekes személyiség vagy. Ha nagyon tetszel neki, akkor képes otthagyni miattad bárkit és bármit. A jégkirálynőket is szeretik, akiket meg kell hódítani. A könnyűvérűség számukra nem jön be, de csak hosszú távon nem. Egyéjszakásra bármikor kaphatóak. Nem hűséges típus.


HATALMAS TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2013. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hoppáá...egy másik kérdéshez akartam írni! Bocsika! :)))
2013. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 Látszik, hogy nem tudtál kiismerni egy ikrek pasit:DDDD Annyira mellényúltál, hogy még:DD
2013. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vaginával mindenképp hatásos.
2013. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Előzővel egyetértek. Holt mindegy milyen csillagjegyű az illető. Mondjuk amúgy sincs jelentősége. Aki ez alapján kooperál, azt meg őszintén sajnálom! Nagyon sok mindenről marad le az életben!
2013. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!