Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nőkről vélemény?

Ikrek nőkről vélemény?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 11:18
1 2
 1/11 schocko ***** válasza:
Lehet mellettük pihenni, mert mindig lesz valaki, aki majd besegít a házasélet gyönyöreiben.
2013. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
3masban jó a szex
2013. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
katasztrófa, emberileg a létra legalján vannak.
2013. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ikrek csillagjegyhez 2 féle ember tartozik.

Az egyik, aki szerény, csendes, visszahúzódó, segítőkész, kedves, barátságos és toleráns, aki határozott és minden helyzetet lazán tud kezelni.

Van a másik, aki erőszakosabb, szenvedélyesebb, bolondosabb, akaratosabb, sokszor nyers és kíváncsi, ő is határozott és büszke megjelenésű.


Én mindkét félével nagyon jól kijövök. Nagyon sok barátnőm Ikrek és szeretem őket! :) És egyáltalán nincsenek semmilyen létra alján :D

2013. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
5 de a létra alján vannak, mert bajban ők az elsők akik elhagyják a sűlyedő hajót. Az elsők és nem az utolsók, ahogy "illene".
2013. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát én annál azért empatikusabb vagyok, de lehet azért mert Anyukám Halak:DDe amiket irtál teljesen igaz rám, mindkét vonulata, nagyon erős bennem a kettőség...

És az aszcendensem is Ikrek:)

2013. máj. 12. 15:54
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Szörnyűek, idegbeteg, intrikus, rosszindulatú, felületes, öntelt, gyakran harsány emberek.
2013. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen,neked is igazat adok! Amùgy sokan kEtelkednek az asztrologiàban...pedig vannak tényleg jellemző "vonàsok"...

idegbeteg is igaz,tényleg az vagyok sajnos...izgàga...jàr a kezem làbam..türelmetlen vagyok...vàltozatossàg igénylése ezerrel ha ezt nem érzem belesüppedek a negativ lehùzòerőbe...ùj impulzusok keresése folyton...mozgàsigény...lakâs szellős tâgas...mondjuk nekem fomtpsak az esztétikumok,művészetek,eredetiségre valò törekvés,szokatlan nem hétköznapi dolgok keresése,felületesség is igaz...önelemzés,kommunikàciò...visszaigazolàs mentàlisan...mentàlis tàmasz...de én érzékenyebb ikrek vagyok.. amit leirtal azzal én is szembesültem màr ikrek emberelknél...főleg nőknél...legtöbb ikrek kicsit hamisak..bàr annyi mindentől függ az ki.milyen...univerzàlisan....

2013. máj. 12. 19:12
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Hazugok.
2013. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!