Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok az ikrek nőkről?

Mit gondoltok az ikrek nőkről?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2010. máj. 17. 08:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Sértődékenyek, két énjük van. Az egyik a pontos, rendre törekvő, a másik a szétszórt "művészlélek". Elsősorban ez a dominánsabb. Szeretik ha odafigyelnek rájuk, nagyon jó a nyelvérzékük, zenéhez , művészetekhez zsigerből "értenek". Jó a kifejezőképességük is. Nyitottak, őszinték, de szeretnek néha a maguk érdekében szervezkedni. Csak olyan társ mellett érzik jól magukat, aki 100%ban elviseli a kettős énjüket.
2010. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Jellemzőek a hangulatváltozások. egyik percben repdes, a következőben meg tudná ölni a világot. Utána megint repdes.

Imádnak beszélni :)

2010. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem pontos a kérdés, ha csak az számítana, hogy milyen jegyben született valaki, akkor 12 féle nő lenne...pff.

Talán az aszcendens befolyásolja és a környezete ugye ami a személyiségét formálja, de az előző komment sem helyes, mert tesóm ikrek nő és full hülye a nyelvekhez :)

2010. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Előző! ebből is látszik, hogy mennyit konyítasz hozzá:) Az ascendens a külső kinézetet határozza meg jobban, pár dologban erősít vagy csiszol. Valójában tényleg nincsenek "tiszta" jegyek, de nem a Nap -jegy és az ascendens határozza meg "csak" a dolgokat....
2010. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Számomra olyan megfoghatatlanul furcsák... A legtöbbjük szerintem utálos és kétszínű és GONOSZ, de ismerek olyat is, aki nagyon rendes (ő felnőtt nő, a többi meg "csajocska") lehet, hogy felnőtt korukra válnak normálissá?! Na nem tudom...
2010. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

én ikrek vagyok, szeretem a művészeteket, szétszórt vagyok és lusta,a szobámat senkinek sem ajánlom, és csak akkor vagyok maximalista ha vmi számomra fontos dologról van szó.hülye vagyok a nyelvekhez,mindig egy kis iróniával fordulok a világhoz, ezért aki nem ismer az egy pesszimista jellemet szűr le,viszont ha jobban megismer rájön h nagyon optimista vagyok, és minden hülyeségben benne vagyok. Szeretek jókat beszélgetni, ki nem állhatom a felszínes locsogást, és az érzéketlen embereket.Sokszor lázadok és néha ellentmondásba keveredek önmagammal.egyébként az aszcendensem a szűz

18/L

2010. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
jah..meg még az lemaradt hogy szeszélyes vagyok és ha vmi miatt kiborulok akkor számomra megszűnik a külvilág, nem vagyok modoros és néha látszólag apró dolgon megsértődöm, néha pedig lepereg rólam minden.hangulatomtól függ sok minden...őőő..most h így belegondolok nem lehet könnyű velem...
2010. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
akiket én ismerek azok mind rondák :S
2010. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
A hangulatok tényleg "ott vannak",legalábbis ha az én legkedvesebb ikrek barátnőmet nézem.Értelmesek,kreatívak,mindenről tudnak beszélgetni,de be is tudnak sértődni:)Ő egy harsány csaj,mindig hangosan beszél és nagyon lehet szeretni:)
2010. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is ikrek vagyok, és meglehetősen szétszórt. Nagyon nem erősségem a rendrakás, sőt igénylek is egy kis káoszt a dolgaim között, nem érzem jól magam ha minden katonás rendben van. Nem vagyok elég kitartó sem, ezen nagyon jó lenne változtatni. A hangulat ingadozás nálam is elég sűrűn előfordul. A rossz ebben, hogy olyankor semmihez sincs kedvem, morcos vagyok, máskor meg a felhők fölött érzem magam olyan jó a kedvem. Ha jókedvű vagyok, nagyon bűbájos vagyok mindenkivel és segítőkész, de a rosszabb napokon nagyon pokróc tudok lenni. Rengeteget beszélek, de az empátia sem mindig az erősségem, sőt egy kicsit pletykás is vagyok. Jó sok hibám van, de igyekszem változtatni.
2010. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!