Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő és rák férfi?

Nyilas nő és rák férfi?

Figyelt kérdés
Mennyi az esély a boldog kapcsolatra?

2013. jún. 2. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Kb 0%,ja és ajánlom hogy egy pszichológust keres fel,mert nagy problák vannak.
2013. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
problémák*
2013. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
nekem nem jött be! a rák túl korlátozó és "nyálas" volt az én független nyilas természetemhez.
2013. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#1: Miért vannak nagy problémák?
2013. jún. 2. 21:05
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert aki ilyen baromságokban hisz,és még csinálja is,ott problémák vannak.Remélem a kérdés csak vicc.Szerintem az.
2013. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Elviekben kérdeztem. A gyakorlat mindig más.:) Amúgy felhőtlen párkapcsolatunk van, ha erre gondolsz.


A kérdést pedig olyanoknak intéztem, akik hisznek a horoszkóp adta lehetőségekben.

Ha Rád ez nem vonatkozik, akkor kérlek, tartogasd más kategóriákra a gyűlölködő megjegyzéseidet.;)

Köszönöm.

2013. jún. 2. 22:02
 7/17 A kérdező kommentje:

Én meg magamat, mert pont akkor írtam ki ezt a kérdést, amikor te erre jártál.:)


Nem vagyok kíváncsi a sajnálkozásodra, kérlek tartogasd másnak.


Az érdeklődés meg az ebben való hit két külön dolog, ezt jó, ha megjegyzed.

(Úgy látszik, az előző hozzászólásomban leírtakat nem sikerült teljesen feldolgoznod, ezért elismételtem a kedvedért még egyszer ;) )

2013. jún. 3. 08:51
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

én meg azokat sajnálom, akik annyira tudatlanok, olyan sokat tudnak a horoszkópról, hogy így el tudják ítélni... -.-"

nagyon könnyű elítélni valamit, amiről semmit nem tudsz...

sajnos nem az emberek tehetnek erről, hanem a média, a televízió és az újság, amiben az emberek kitalálják a dolgokat, de vajon miért? mert pénz származik nekik abból, hogy hülyeségeket írnak...

de a horoszkóp nem ebből áll, hanem a személyes jellemzésekből, ami - bármennyire is hihetetlen - nem hülyeség... aki annyira biztos benne, az tesztelje, én eddig még soha nem csalódtam benne, és nem a történések előtt, hanem után olvastam, amit írtak (mondjuk egy kapcsolatról).

nem értem, miért nem lehet elfogadni, hogy egyes bolygók, csillagok hatással vannak a földre?

2013. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Nagy az esély, jó lesz az...!

Hány évesek vagytok?


[link]

"A Rák férfi és a Nyilas nő kapcsolata a csillagok áldását élvezi. A Nyilas csillagjegyébe született nő nagyon sok fájdalmat, vagy szerelmi csalódást élt át az életében. A hite a jóságban, és emberségben határtalan. Ha megismerkedik a Rákkal, aki beleszeret, hálát adhat érte Istennek, mert nagyon kedves lesz vele, tisztelni fogja, és elkényezteti, mint egy királylányt. Az összhang a Rák és a Nyilas között tökéletes lesz, úgy néz ki, hogy a Rák megfelel minden feltételnek, amit a Nyilas nő egy férfitól elvár. A kapcsolatban gondot okozhat a Rák eltúlzott spórolása, viszont később rájön, hogy a sok spórolás eredményeként a jövőben nagyon jól élhetnek, és a Rák óvatossága biztonságot nyújt neki. A Nyilas csillagjegyében született nő a természetétől fogva nagyon kíváncsi, a Rák pedig nagyon vonzza Őt a titkaival, hangulatával, és a szexepiljével. Lenyűgözi, hogy a Rák mindig képes egy új oldalát mutatni, és mindig megmondja a véleményét, ha valami nem tetszik neki, ráadásul még vicces, jóképű és érzékeny is. Viszont ami a legjobban vonzza benne, az a hűsége, és hogy bármilyen témáról képesek elbeszélgetni. A Nyilas csillagjegyében született nő nem bírja elviselni a hazug embereket, a Rák pedig nem az, őszinte, odaadó, és tudatosan sose ártana neki. Ez a férfi értékeli a Nyilas őszinteségét, nagylelkűségét, és a figyelmet, amit neki szentel. A szexuális életük tökéletesen működik, nagyon nagy a vonzalom köztük, és képesek egymást maximálisan kielégíteni. Főleg a biztonságérzet, és a bizalom köti össze őket, végre találtak valakit, akire minden helyzetben számíthatnak. A Rák biztos lehet benne, hogy a Nyilas őszinte hozzá, és nem kell a szavai mögött más jelentést keresni, és hamar megszokja a könnyedségét is. Ez a páros lassan meg tanulja harmonizálni a tűz, és víz elemeit, amit magukban hordoznak, és boldogok lesznek."

2013. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
(Ha fordítva lennétek, tehát nyilas férfi, rák nő, az már nem lenne egy nagy boldogság.)
2013. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!