Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek leany nyilas ferfi...

Ikrek leany nyilas ferfi parositas?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ikrek nő vagyok, volt egy nyilas pasim. Fájdalmas tapasztalat volt, nagy szerelemmel, de a pasi nyilassága miatt kellet véget vetnem a kapcsolatnak.Szerintem nem jó párosítás, DE! nagyon fontos az ascendensetek!
2013. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szegény nyilas pali, ha nem akar palimadár lenni, jobb ha elkerüli az ikreket. Havernak jó az ikrek, túl jó is (ez megtévesztő lehet), de társnak a nyilashoz nem való.

A nyilas érzékeny, szenvedélyes, nagyon igényli a társa közelségét, hogy körülrajonghassa, de az ikrek túl rideg és távolságtartó, hogy ezt szeresse hosszú távon.

Rövid távon viszont képes megjátszani magát, hogy olyannak tűnjön a nyilas felé, amit az szeret, továbbá a jó haveri lényével és a nyilashoz hasonlóan széles érdeklődési körével képes megtéveszteni a szerencsétlen nyilast.

A következmény pedig egyik félnek sem lesz jó, kivéve ha nem terveznek egy életre, mert ha csak kalandoznak és mindkettő akarja, akkor elmegy.

2013. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
az ikrek és a nyilas szemben álló jegyek révén egymást tanító jellegűek. nagyon hasonlítanak de tanulhatnak is egymástól. Őszintén szólva nekem is az a tapasztalatom, hogy az ikrek, felületes, önző,hazug, skizoid jelleggel és ő még sokkal jobban hangulatember mint én, ő benne egy csepp empátia sincs a másik felé csakis a saját dolgai a fontosak semmi más..
2013. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz.Levegő-tűz.Ami ugye kiegészíti egymást.Ösztönösen vonzódnak egymáshoz.De ez még nem garantálja a sikert önmagában.
2013. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem garantálja Seni, hogy hosszútávú és egyben jó kapcsolat sose lesz köztük, max a másik megtűrése (ahol a nyilas kényszerül tűrésre és az álmai feladására).
2013. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!