Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő, halak férfi. Összeill...

Bika nő, halak férfi. Összeillenek? Vélemények?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 12:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
37%
hát nem nagyon! halaknak nincsen farkuk. nem fogják hallani a szomszédok hogy áh-áh-ááááááááááhhhh fucking baby yeeees :)
2013. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Te komolyan olyan hülye vagy, hogy horoszkóp alapján akarod megtudni, hogy ki illik kihez? :O
2013. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
ááá, nem jó. Bika nő csak bak férfival illik össze.
2013. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, összeillenek. Ismerek egy ilyen párt évek óta együtt vannak. Nagyon harmonikus a kapcsolatuk.
2013. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Első és legfontosabb kérdés: Azt akarod, hogy a csillagok határozzák meg az életed, vagy magad akarod meghatározni?


A másik amit fontos megérteni, hogy a csillagjegyek állapotokat jelölnek. Ezek álló csillagok, amik mindig ott vannak a helyükön. Azt tudni kell, hogy a születési csillagjegyünk az csak egy állapot, de mivel van folyamat is a világunkban, így ezt az állapotot mindig befolyásolja a folyamat. Tehát a különböző évszakokban, hónapokban mindig más és másképpen van befolyásolva a többi csillagjegy által.


Aztán ott van az is, hogy a csillagjegyeket nem szabad önmagukban nézni. A születési csillagjegy az a szellemiséget fogja meghatározni. Ám annak fizikai megjelenése a vele szemben lévő csillagjegy, a lelkiséget pedig a két szemben lévő csillagjegyre állított egyenlő szárú háromszög fogja meghatározni. Tehát egy Bika szellemiségűnek, skorpió lesz a fizikai megjelenése, és oroszlán lesz a lelkisége.


Halaknak a szellemisége halak, fizikai megjelenése a szűz, és lelkisége a nyilas.


A csillagképeket továbbá bonyolítja az is, hogy férfiról vagy nőről beszélünk e. Mivel a férfi az állapot a nő a változás a kapcsolatban. A nő folyamatosan változik, ez egy 28-31 napos ciklus, amit menzesznek hívunk. Amikor a férfival kapcsolatba kerül, és megtörténik a csoda, akkor mondjuk azt a nőre, hogy "állapotos" lett. Így aztán áldott állapotban is változnak ezek a tulajdonságok.


Nah ennyi sok érdekesség után tényleg marad a fő kérdés. Biztos azt szeretnéd, hogy a csillagok határozzák meg, hogy ki a jó neked vagy sem? Ráadásul, lehet ma a csillagok állása szerint nagy békesség és boldogság vár rátok, aztán 1 hét múlva ennek ellenkezőjét mutatná. A világ nem állapotból áll, hanem változásból. Persze ehhez kellenek állandó fix pontok is az életben. Teljesen mindegy, kit választasz magadnak párodnak a kérdés csupán az, hogy képes vagy e felülemelkedni a kevésbé boldog napokon és tudod e megfelelően megélni a boldog napokat.


Így csillagjegyek helyett azt kérdezd magadtól: Ő e az, akivel meg akarom osztani a boldog napjaimat és ő e az, akinek el tudom viselni a rossz napjait?

2013. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Namaste válasza:
93%

Szerintem lehet jó páros. Halak víz jegy, bika föld, a víz táplálja a földet.

Bár a halaknak nagy a "tér" igénye, melyet a ragaszkodó bika nem biztos,h biztosítani tud.

2013. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én bika vagyok, még pedig vérbeli, a férjem halak, 7. éve vagyunk együtt, 4 éve házasok, van egy lányunk és novemberben megszületik a második is! Tökéletes harmóniában élünk, minden problémát megoldunk, megbeszélünk mindent, ő a legjobb barátom is egyben! Anno én is elolvastam pár horoszkópot, mivel nem tudtam a halakról semmit, amit ott felfedeztem, hogy nem szorongasd a halat, mert akkor ficánkolni kezd és amilyen gyorsan csak lehet, elúszik. Én ezt betartom a mai napig, ha menni akar, megy, ahogy én is. Heti egy csajnap van a barátnőimmel és ő is bármikor találkozhat a barátaival, és természetesen közösen is tudunk együtt bulizni! Engedni kell, nem szabad korlátozni senkit, akkor marad és nem akar menekülni. Bennem is erős a szabadság vágy és hajlamom van birtokolni a másikat, de érezni kell az egyensúlyt, hogy meddig szabad korlátokat szabni!!!
2013. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
A csillagkép egy fiktív dolog, feloszthatnánk a csillagokat egész más alakzatokká, ha akarnánk. Egyébként nem is tizenkét állatövi csillagkép van hanem tizenhárom. Mivel ez nem vág egybe a tizenkét hónappal, az asztrológusok nagyvonalúan figyelmen kívül hagyják. A csillagok mozognak is, könnyen lehet, hogy ötezer év múlva egész más csillagképek lesznek az égen. Tovább megyek, mi lesz ha anyák egy távoli űrállomáson szülnek majd. Nekik hogyan készítenek horoszkópot? Az asztrológia népbutítás.
2013. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kovács Mirtill válasza:
69%
Szerintem igenis fontos, hogy két csillagjegy mennyire illik össze! Tapasztalatból tudom...a bika és halak föld és víz jegy csak közepesen jó párosítás.De ettől még lehet jó kapcsolat!
2013. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Válasz: HakapesziM


A népbutítás az, hogy az asztrológia baromság. Ha tudni akarod nem 12 nem is 13 hanem több mint 400 csillagkép van. Ezen kívül a 12 csillagkép mellé még jönnek a hold mozgás, bolygók, természeti elemek (föld, tűz, víz, levegő).


A csillagképek közül a 12 legnagyobb nem változik. Állandó csillagképek. De persze ez sem teljesen igaz, valóban majd milliárd évek múlva szétcsúsznak a képek. És akkor mi van? Akkor majd az a szétcsúszott csillag együttes lesz az adott asztrológiai jegy. Mivel nem az a lényeg, hogyan néz ki a csillagkép, hanem az, hogy hol van.


Nézd már meg a csillagok alakzatait. Ha te abból egy rákot, bikát, kost, halat, vagy netán egy mérleget, vízöntőt felismersz, akkor gratulálok neked, mert eléggé jó a fantáziád. Ezeket az elnevezéseket nem a csillagkép adta, hanem a tulajdonságaik.


Eleve állat övnek hívjuk, de sem az ikrek, sem a nyilas, vagy a szűz nem állat. Ennek egyszerű oka, hogy ezek állapotokat jelölnek.


Így aztán nem a csillagkép formája a lényeg, hanem az a tulajdonság amit képvisel. Így ha eldeformálódik a csillagkép, az attól még ugyan úgy ikrek tulajdonságot fogja hordozni. Mert az a lényeg, hogy melyik csillagkép uralkodó éppen a földről nézve.


A másik pedig ez a kemény 5000 éves megállapítás. Ez a "modern" ember újabb korlátolt primitívsége. 5000 év már baromi sok. Egy értelmes és egészséges nemzet (nem ember, vagy egyén), az önmagát nem évtizedekben méri vagy évszázadokban, hanem úgynevezett 'Precessziós években'. Egy precessziós év pedig 25.960 év. És a csillagképeket nem most fedezték fel, ez nem új dolog, hanem már őseink is ismerték. Ami azt jelenti, hogy minimum már 2x körbe kellett, hogy járjuk ezt az utat, hogy meglássák ezeket a csillagokat, hogy nem mozdulnak a helyükről. Tehát már kezdődik ott a probléma, hogy a harmadik precessziónak a végén járunk MINIMUM, vagyis az emberiség idősebb mint 77.000 év. Csak hát ez a történelembe nem fér bele, mert mi ugye 10.000 éve még kőbaltával és kőbunkóval halásztunk vadásztunk. Ilyen tudás mellett valóban 5000 év nagy szám...

2013. jún. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!