Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg férfi és halak nő...

Mérleg férfi és halak nő kapcsolata mennyire lehet tartós?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy mivel mid a két jegy képviselői érzékenyek ezért jól kijönnek. De mi a helyzet a párkapcsolat terén? Persze nem ezek alapján döntök egy kapcsolat ellen vagy mellett de érdekel ez a rész is. :)

2013. máj. 10. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ne hazudj! Mindenki tudja, hogy kizárólag ezek alapján döntesz!


[link]


Tessék.

2013. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Nem hazudok mert sajnos bizonyos okokból nem valószínű hogy lehet esélye a kapcsolatnak. Ezek az okok horoszkóptól teljes függetlenek. Csak érdekelt hogy ha már morális okokból adódóan nem lehetek vele akkor legalább a "csillagok" adják-e az áldásukat.
2013. máj. 10. 20:47
 3/20 anonim ***** válasza:

"Persze nem ezek alapján döntök egy kapcsolat ellen vagy mellett"


Megint hazudsz. Ezek szerint lehetőséged van dönteni. Morális okok meg úgymond a szerelemben NEM léteznek.

2013. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Miért mondod hogy hazudok? Nincsenek morális akadályok a szerelemben. Hát szerintem sincsenek de a környezetem és az itteni válaszolók szerint igenis van. Az ok a következő: én 17éves lány vagyok a "kiszemelt" pedig 40éves férfi. Csak hogy egy kicsit se legyen egyszerű ő az osztályfőnököm.
2013. máj. 10. 21:07
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Nab*zmeg :D Hát, először is szerintem dönts el pár dolgot.


1. Nem-e azért tetszik-e neked, mert olyan okosnak tűnik és tisztelet övezi, mert hallgatnak rá, stb.?


2. Nem-e azért tetszik neked, mert elérhetetlen?


A tanárok nagyon értenek hozzá hogy kell eladniuk magukat. Én is ismertem párat, aki egy arrogáns patkány volt, meg olyat is, aki jó fej, és mind a kettő kefélgette az osztálytársaimat (csak a lányokat remélhetőleg). Szóval nem is az életkorral van a baj, de ne hidd azt, hogy a többi negyven éves nem tud(hat) ugyanannyit, vagy többet, mint ők. Gondold át, hogy nem-e manipulál téged, mert az évek alatt már kiismerte a "gyerekeket" és az ötszázadik után már csuklóból vágja melyik a legjobb szöveg, amit bedobhat nekik. Ha úgy érzed, hogy nem, és minden oké, akkor meg semmi gond.

Ja és ne hazudj nekem többet, én se tettem még ilyet veled soha, köszi... :D

2013. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
fütyülsz és hazudsz
2013. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy miért bántasz. Azt állítod hazudok és nagyon rosszul esik. Nem adtam erre okot Neked. Szép és tisztességes stílusban válaszoltam az első kommenttől kezdve pedig már az sem volt kedves. Egyébként nem csak rajongásról van szó. Szerelmes vagyok belé ez biztos. És nem akar átverni. Tisztességes ember és szeret engem. Gondolom most is hazudtam...
2013. máj. 10. 21:23
 8/20 anonim ***** válasza:

montihun: de... én nem fütyülök...


Kérdező: mondom, gondold át, ez csak egy jó tanács. A tanárok tudják hol a legsebezhetőbbek ezek a szegény kis diáklányok. A hazugság meg poén volt, essen már le és törjön szét :D

2013. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Alaposan átgondoltam a dolgot és biztos vagyok benne hogy nem csinálok hülyeséget. Köszönöm szépen leesett...talán nem gondoltad komolyan de akkor is sz.rul esett. Végül is kb mind egy mert nem is ismersz így aztán természetes hogy nem érdekel ha esetleg megbántasz. Teljesen lényegtelen...csak egy egyszerű kérdést tettem fel amire egy egyszerű választ vártam. Azt hiszem engednem kell ezekből az elvárásokból.
2013. máj. 10. 21:37
 10/20 anonim ***** válasza:
Ahamm. Értelek. Lassan ideje lesz a tanárbácsinak drukkolnom :D
2013. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!