Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jósolnak nekem a csillagok...

Mit jósolnak nekem a csillagok, ha 19 éves erotika kedvelő, szűz vagyok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 02:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,h jó az erotika,ha még nem "erotikáztál"?:)
2013. jún. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a csillagjegyem szűz! én már 15 éves koromban elvesztettem a szüzességem.
2013. jún. 15. 03:53
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem a csillagokat néztem,hanem a tarot kártyát.Szerinte,véget ért 1 kapcsolatod,és már van 1 új,vagy a közeljövőben lesz,ami nagyon jó lesz 1 ideig,de hamarosan elzárkózol ettől a kapcs.tól,vagy vmi befelé fordulásra késztet,de szerencsére hamarosan erőre kapsz,és ismét élvezed a kedvenc erotikázásod.:)Nem tudom milyen nemű vagy,milyen identitású,de mindegy,mert érzelmileg is jót kapsz.:)(Jó nagy org....okat kívánok!!!!:)
2013. jún. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köazönöm! remélem sokszor lesznek olyan örömeim :)
2013. jún. 15. 04:29
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ej, lányom, nekem azt súgják a csillagok, hogy igen nagy betyár rbanc leszel. Amit az előttem lévő "kártyából" jósolt, azt én is megmondom mindenféle ezotéria nélkül, egyértelmű, hogyha az első mondatod magadról az, hogy az erotikát szereted, és nem az, hogy társra vágysz, mély, hűséges kapcsolatra, akkor egyértelmű, hogy épp most is van kapcsolatod, vagy lesz a közeljövőben. És az is egyenesen következik, hogy az érzelemmentes kapcsolatok hatására egy időre magadba fogsz zárkózni, mivel ezek a kapcsolatok nem azt adják meg neked, ami egy egészséges, vidám élethez szükséges.

Aztán meg krvából lesz a jó feleség, biztos megtalálod majd a boldogságod.

2013. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös!Nem én mentem a kérdezőhöz ráeröltetni a kártyák üzenetét,ő kérdezett,én pedig segítő szándékkal elővettem a tarot ktyát,és kiraktam a lapokat,- elmondtam mit mutatnak.Meg lehetne már érteni,ha valaki eltéved,tanácstalan,akkor segítséget kér.Önzetlenül segítettem,nem kértem 10ezreket-akkor érthetőbb lenne a kritikád-
2013. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt jósolják a csillagok, hogy hamarosan találkozol egy bikával és utána már a csillagjegyed sem lesz Szűz.
2013. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
5-ös ellentmondasz magadnak,ha nem szerelemre vágyik,akkor miért csalódna az érzelemmentes kapcsolatban?Miért volna 1értelmű,h befelé fordul,ha csak élni" akar,akkor ez jó neki...Nem biztos,h vágyunk vmire azt meg is kapjuk...Nem mindegy Neked,h ribi vagy nem?Valaki szereti a szexet,nem jelenti azt,h erkölcstelen.
2013. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!