Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Általánosságban mi várható ha...

Általánosságban mi várható ha a 8. házam felett tranzitál az Uránusz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Intelligens emberek és ezotéria? Okos ember maga alakítja a sorsát tudatos döntésekkel és tervezéssel. Kevésbé okosak sodródnak az árral és másoktól kérdeznek. Ez akármilyen durván hangzik, sajnos így van.


Az ezoTV tényleg lehúzás és kamu. De egy varázsboszorkánycsillagküldött, aki helyben elemzi ki a semmi alapján a dolgokat mitől is másabb? Mitől változik az ember sorsa attól, hogy egy bolygó épp hol jár?Ha valaki a munkahelyén keményen dolgozik és képzi magát, akkor sok sikerre számíthat. Legalábbis nálunk. A főnökeimet nem érdekli, hogy a mars melyik házban van. Az egészségemet sem a merkúr határozza meg, hanem hogy mennyi cigit szívok, mennyit mozgok és milyen kajákat eszek. Legalábbis nálam. És még hatmilliárd másik embernél.


Anno volt egy videó, ahol mindenki kapott egy személyre szabott profi horoszkópot. Az résztvevők tulnyomó többsége igaznak vélte. Utána a teszt vezetője megkérte, hogy cseréljék ki a papírokat és akkro is szinte mindenki magáraismert és hasznosnak vélte. Ha ennyi pénzed van a semmire, akkor te is elmehetsz 3 asztrológushoz, írd le az állításaikat 10 témában és a végén hasonlítsd össze az eredményeket. Ha többnyire ugyanazt írták, akkor gyere vissza és bocsánatot kérek eddigi kijelentéseimért. Addig viszont sajnos hülyének néznek az emberek.

2013. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Five Star ***** válasza:

Kedves Astara!


Nem értem, miért kell mocskolódni, ha tényleg mélyebben foglalkozol az asztrológiával, és esetleg ismersz is pár ilyen embert, aki szintén, akkor tudhatod, hogy az asztrológiának ahány művelője van, annyiféle megközelítés, és ez így van jól! Meg azt is, hogy az asztrológiát sosem lehet 100%-osan megtanulni, és mindig van mit tanulnunk egymástól (hála Istennek).


Én még nem hallottam ilyet, hogy egy ház felett tranzitál egy bolygó, de hát legyen, ha akarjátok. A lényeg az, hogy megértettem, miről van szó :)


Objektív bolygónak hívják azt, ami a jelen állás szerinti bolygó, tehát mindenkinek ugyanaz, szubjektívnek pedig a te "gyári", születési állásaidat.


És egyébként annak ellenére, hogy én inkább archetípusos szemszögből nézem a dolgokat, te meg máshogy, ugyanarról beszélünk, és mindkettőnknek igaza van. Ezen nem kell mocskolódni :P

Bár mondjuk én az ezoterikus/spirituális megújulást nem a 8-as házas Uránuszhoz tenném, hanem a 12-eshez, de ezen nem fogunk összeveszni :)

Egyébként annyit tennék még hozzá, amit Astara írt, a halálesetek, örökség, szexualitással kapcs. dolgok, hogy bármelyik is legyen, az biztos, hogy először nagyon idegenkedni fogsz tőle/fájni fog, és csak sokára veszed észre, hogy ez a dolog igazából többet adott neked, mint elvett. Szóval ez nem a "meghal a gazdag amerikai nagybácsi, akit nem is ismertem, és öröklök egy rakat pénzt" - esete.

2013. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!