Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntőknél hogyan kell...

A vízöntőknél hogyan kell érteni ezt a "nagy a szabadságigénye" dolgot?

Figyelt kérdés
Magyarul félredug, vagy mi? :D
2013. júl. 2. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen sehogy, mert ez egy annyira sekély, mindenkire értelmezhető tulajdonság, hogy nincs értelme ezzel jellemezni valakit, legyen az Vízöntő, vagy más.

Ki mondaná magáról azt, hogy nincs szabadságigénye?


Ignoramus

2013. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem dug félre, legalábbis alapértelmezésben. Azt jelenti, hogy megy a maga útjain, te meg vagy elkíséred, vagy nem. De ő attól még megy.
2013. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon érdekelnek a horoszkópok, de vízöntőként ilyen vagyok:

Szeretek egyedül lenni, erre napi igényem van. Ha valamit meg tudok oldani egyedül is, akkor mindenképpen úgy is fogom. Nem szeretem, ha megmondják mit hogy csináljak. Ha kell úgyis kérdezek. De amúgy barátnőmhöz hűséges vagyok és mindig is az voltam.


De igen amúgy, ez egy marha általános megfogalmazás, kábé mindent rá lehet húzni.

2013. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Petőfi Sándor válasza:


(Nem azt jelenti, nagyon nem. A szabadságnak alárendeli egyéb dolgait.)


"Szabadság, szerelem!

E kettő kell nekem.

Szerelmemért föláldozom

Az életet,

Szabadságért föláldozom

Szerelmemet."

2013. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pl nem szeretem ha beosztják az időmet, nem bírnám ki, hogy órára kelljen hazaérnem, ha kedvem van kószálni, akkor kószálhassak, ha kedvem van egyedül lenni, hagyjanak békén.
2013. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
volt vízöntő pasim,és soha többet nem kérek belőle. Állandóan a haverok,de ezt úgy kell elképzelni,hogy minden egyes nap ment. Nem véletlenül hagytam ott.
2013. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez akkora hülyeség, ha így belehetne skatujázni embereket akkor mindenkinek könnyebb lenne.


Èn vízöntö vagyok és hüséges, szeretem a családomat, és szeretek emberekkel lenni, söt nagy az igényem más emberekre. Habár én is szeretek megoldani mindent egyedül, de ha segítenek elfogadom.


Szabadság igény 2 kisgyerek mellett nincsen. Uralkodni nem engedek magamon, de kompromisszumot rengeteget kötök.

Utazni imádok, bejártam fitalaként a fél világot, dolgoztam, tanultam... most is külföldön élek, mert férjem német. De mindig együtt utazunk.

2013. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Astara ***** válasza:
Sztem nagyjából leírtátok a lényeget. Én is Vízöntővel élek, lényeg h.békén kell hagyni és szabadidőt hagyni neki amiben csinálhatja a dolgait. De ez nem feltétlenül egyenlő a hűtlenséggel! Olyan partner jó neki akinek szintén megvan a saját élete is nemcsak a közös....
2013. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Vízöntő vagyok még annál is nagyobb szabadságigénnyel. A legmegfelelőbb lakás számomra az lenne amit egy Moray generátor lát el ingyen és korlátlan mennyiségű elektromos energiával. Tehát havi csekkek kizárva. Világjáróként nagyon jól érzem magam. Külföldi munkám magától értetődően fémdetektoros aranyrögkeresésből áll, mivel nincs főnököm, munkaszerződés sem kötelez és ébresztőóra sem zavarja meg reggeli álmomat.
2014. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!