Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg és nyilas kapcsolata?

Mérleg és nyilas kapcsolata?

Figyelt kérdés
A barátom nyilas, én pedig mérleg.Eddig fél éve együtt vagyunk. Ez a két jegy milyen kapcsolatban áll egymással? Eddig minden tökéletes.:)
2013. júl. 10. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ha a horoszkóp azt mondja, hogy nem illetek össze, akkor elbizonytalanodsz? Inkább örülj, hogy minden jól megy és ne hagyd, hogy ilyen hülyeségek, mint a horoszkóp megmérgezzék a kapcsolatodat.
2013. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En merleg vagyok, a baratom nyilas. Kapcsolatunk jo, csak tul sokszor jar tunetesre.
2013. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Neem, dehogy, csak kíváncsi voltam:)))

Remélem jó lesz a kapcsolat:)

2013. júl. 10. 14:21
 4/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolatod jövőjében nem reménykedni kell, hanem ápolni azt.
2013. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Astara ***** válasza:
Persze összeilletek legalábbis napjegy alapján, de a Nyilas szeret nagy elveket hangoztatni, örülj neki ha csak politizál és tüntetésre jár, járhatna Indiába is félévekre azt az se tudnád hol van :))) kell neki a szabad tér szellemileg és fizikailag is...
2013. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Életteli szórakoztató kapcsolat!Adjátok önmagatokat! Egyébként nem csak azt kell figyelni melyik csillagjegyűeket ajánlják egymásnak, hanem főleg arra hogy mindenki saját jegyéből a legpozitívabb tulajdonságokat hozza ki! Csak így tovább minden legyen is tökéletes!
2013. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó válaszok az előttem szólóktól :).

Annyit tudok még hozzátenni, hogy úgy tudom, nagyon jó közöttük a szexuális kapcsolat is. A nyilas srác és lány is fantáziadús és odaadó, a mérleg is odaadó, s ugyanakkor kísérletezgető, udvarias, megértő és szép :).

Ami viszont a leginkább összeköti őket, az az intelligencia, a mérleg emiatt is becsüli és keresi a nyilas társaságát. Rokonok között figyeltem meg ezeket.

2013. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!