Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha csak a csillagjegyeket...

Ha csak a csillagjegyeket nézzük, milyen lehet a kapcsolata egy halak nőnek és egy nyilas férfinak?

Figyelt kérdés
Esetleg, ha feltétlenül szükséges az aszcendens is, akkor a nő aszcendense kos, a férfi aszcendense pedig rák.
2010. júl. 9. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:

A nőnek az aszcendense tűz jegyű a férfinak meg a csillagjegye.

Talán kijöhetnek egymással. A nyilas nagyon szeret irányítani, a halak általában ezt elég jól viseli.

Meg lehet próbálni.

2010. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A halaknak és a nyilasnak is ugyanaz a születési uralkodó bolygója, a jupiter. Ez jó :) Viszont a kos és a rák aszci kicsit már húzósabb, a kos megeszi reggelire a pici rákocskát :)

De így csak napjegy+aszcendens alapján nem lehet sok mindent mondani, ehhez a teljes születési képlet ismerete kellene.

2010. júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt írom,hogy nem egy rossz páros.

A Ráknak asc. ugyan picit kemény a Kos, viszont figyelembe kell venni , hogy ott a Halak, ami szintén víz-jegy és jól ki tudnak jönni. A Kos szintén vonzza a Nyilast. Egy olyan Halak nőről beszélünk, aki valószínűleg nem extraérzékeny, hanem tud kemény és "harcias amazon" is lenni. Valamint a férfi olyan Nyilas, akiben megvan ez a tűz, de tud finom és érzékeny is lenni, ami meg a Halaknak "imponál". Szerintem nem rossz.

2010. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tűz és víz? Konfliktus!
2010. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. júl. 9. 10:24
 6/8 BlackSword ***** válasza:
Pocsék... Egy kapcsolatban ugyanis nem a csillagjegyek a számadóak, hanem a töürelem, a tolerancia, és a másik elfogadása... Ha csak a csillagjegyeit nézed, akkor sohasem lesz normális kapcsolatod...
2010. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem a csillagjegyeket nézem. Csak meg szeretném tudni, hogy mennyire igaz, mert abban már biztos vagyok, hogy mi egymásnak lettünk teremtve. Kíváncsi vagyok mit "mondanak" a csillagok.


üdv, B.G.

2010. júl. 10. 00:52
 8/8 anonim válasza:
Egészen biztosan nem tart sokáig. Pár hónapig, talán egy évig (amíg a szolár horoszkóp segíti) addig tart ki az érdeklődésük egymás iránt. Nagyon ritka, hogy mind a két embernek a következő években is segíti a párkapcsolatát a szolárjuk. No meg amíg a karmájuk tart.
2011. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!