Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán horoszkóp, oroszlán...

Oroszlán horoszkóp, oroszlán asszcendes, akkor én ízig vérig oroszlán vagyok vagy mi? :D

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 20:20
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Hehe. Te is, én is. Én is oroszlán vagyok, és az aszcendensem is az.

Igen, erre mondják, hogy "nagyon oroszlán", aki aztán pont olyan, mint akiről a horoszkópok szólnak.

HÁT NEM. Messze nem olyan vagyok. És a párom (aki szintén oroszlán) ő sem.

Valamint minden horoszkóp leírásával ellentétben jól megvagyunk, szeretjük egymást, és még csak egy hangos szóváltás sincs közöttünk.

Na ennyit a horoszkópokról.

2013. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom harmadiknak. Én sem vagyok tipikus oroszlán szerintem.
2013. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tudom :D rám nagyon íllik az, amit leír :D és nagyon komoly, de szerintem király ez az oroszlános dolog :D köszönöm a válaszokat :) még érdekelne pár ember véleménye :)
2013. júl. 15. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy imádom az ilyen idiótákat, akik mindent elhisznek amit ebben a sz.ros horoszkópokban olvasnak.. :D igazi parasztvakítás a bárgyú majmoknak.. xD
2013. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én meg annyira ímádom azokat az embereket akik ilyen fajta szkeptikus személyek,hogy ide jönnek ocsárolni :D lehet normálisan is kifejezni,hogy szerinted ez horoszkóposdi nem éppen helytálló dolog :) van aki Istenben hissz, van aki az evolucióban ... erről ennyit
2013. júl. 15. 23:52
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Az evolúcióban aki hisz, annak fogalma sincs arról, hogy miben hisz... Ha lenne, akkor tudna, és nem csak hinne. Ennyi erővel egy gyömbérszagú biturbós gyógysárkányban is hihetne.
2013. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Az evolúcióban aki hisz, annak fogalma sincs arról, hogy miben hisz..."

Bocs a retardált kérdésért... De szerinted téged komolyan a gólya hozott?

2013. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az evolúcióban nem hinni kell, az nem egy mese, egy több évezredes, nagyrészt kitalált sztori. Sokszor vizsgált, tesztelt, megfigyelt és bizonyított tényeken alapuló, tudományos szempontból elfogadott és alátámasztott folyamat, amely napjainkban is ugyanúgy játszódik, mint ezer vagy egymillió éve. Tehát ebben nem hinni kell, hanem megismerni és tudni, hogy valós ismeretekkel rendelkezz a téged körülvevő világról. Erre írtam, hogy ezt nem kell hinni, mert ha csak hiszed, de nem tudod, akkor tökmindegy, hogy miben hiszel.
2013. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így már értelek és igazat is adok neked...
2013. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem akarlak kiábrándítani kérdező, de én pl dupla nyilas vagyok, és a nyilas aszcendens leírásában minden 2. mondta úgy kezdődik h a "nyilas napjeggyel ellentétben" stb :D Szóval ez itt pl inkább azt jelenti, h nem annyira olyan. Olvastad már az oroszlán aszcendens külön leírását? mert engem az nem érdekelt, nem tudom ott is van-e ilyen.
2013. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!