Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kitaláljátok a horoszkópom,...

Kitaláljátok a horoszkópom, és miért gondoljátok hogy az? Sima elemzés is jöhet!

Figyelt kérdés

Rengeteg minden érdekel,olyan dolgok is amik bőven meghaladják a képességeimet,úgyhogy csak vágyakozom és szomorkodom(pl:színészet,gördeszkázás)Elfogadó vagyok mindenkivel szemben,nagyon érzékenyen érint az igazságtalanság,és ha az emberek ok nélkül kegyetlenül bánnak egymással.Sokat gondolkodom a politikáról.

Ha jól is csinálok valamit,nem tudom hogy reagáljak egy dicséretre,nagyon,de nagyon visszafogott vagyok.

Nagyon kevés barátom van,de nem is vágyom többre.Az osztálytársaim felének nem tudom a nevét,pedig már 3 éve velük vagyok.Egyrészt nagyon rossz a memóriám,másrészt pedig egyszerűen nem szeretnék szocializálódni.Nem tudnék lépést tartani egy nagyobb baráti körrel,magányos típus vagyok.Ez már életstílus nálam.

Közeli barátaimat állandóan zavarba hozom a hülye viselkedésemmel,addig a pontig mikor már nem is vicces.

Szerintem sokan retardáltnak hisznek.

Valótlan álmokat kergetek,és az idő nagy részében nem vagyok ott ahol vagyok,hanem máshol.A képzelet eluralta az életem,és elfelejtettem hogy kell a valóságban élni.Túlságosan előre gondolkodom,nem tervezek semmit,nem is tudom hogyan kell.

Van hogy türelmesebb vagyok a Dalai Lámánál,de van hogy egy másodpercet se vagyok hajlandó várni,és fizikailag fáj ha muszáj.

Imádok írni,vagyis inkább gondolkodni az írásról és egyéb kreatív dolgokról,mert túl lusta vagyok ahhoz hogy valóban csináljak valamit.

Igazából egész nap csak fekszem az ágyban,és képzelem az életem,ahelyett hogy csinálnám,ez az oka annak hogy rengeteget hazudozok mindenkinek.

Egy borzalmas ember vagyok,én szerintem,nem törődöm eleget azzal a kevés barátommal aki van,nem segítek a családomnak semmiben,nem tartom be az ígéreteim szinte soha,menekülök mindennemű felelősség elől,minden esély elől a normális élet felé,mert túlságosan szeretek nem létezni.

Unatkozom így nyár közepén a gép előtt,úgyhogy jó lenne ha kapnék egy két választ:) Remélem érdekes lett a lecke:D


2013. júl. 17. 05:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elsőre a nyilas jegy ugrott be. Ezek miatt: rengeteg dolog érdekel, vágyakozás, álmodozás és nem cselekvés, elfogadás, érzékenység, igazság szeretete, visszafogottság, szelektív memória, viccelődés, máshol levés, türelem és türelmetlenség kettőse, kreatív ötletek, nem megvalósítás.

Viszont a hazudozás (mármint nem az ugratás, a vicc szintjébe tartozó), az nem éppen nyilas jellemző, az ígéretek nem betartása sem, és az unatkozás főleg nem. Bár lehet túl fiatal vagy még és akkor elmegy, kinövöd, tényleg nyilas vagy, nem tudom.

Persze lehet valami más, csak van valami nyilas a horoszkópodban, az tuti.


Esetleg még lehet halak, rák, vízöntő, mérleg, bika összetevőd is.

Viszont kizártnak tartom, hogy kos, oroszlán, ikrek, bak, vagy skorpió legyél.

2013. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Hát én pedig éppenhogy azt mondanám hogy ikrek, én is az vagyok és szinte minden amit leírt jellemző rám is.

Te meg irányítsad magad, művelődj, ne csak álmadozz hanem tegyél is érte, nem látom miért ne kezdhetnél el szinészedni, deszkázni, írni! Nekem az élet célja a tökéletesség, ha azt egyáltalán el lehet érni, én azt ajánlom hogy foglalkozz azzal hogy minnél jobb legyél (jó alatt értsél amit akarsz)

2013. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
valamikor ősszel születhettél, szerintem.
2013. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te tuti vízjegy vagy. Halak, mint én. A különbség az, hogy én teszek is az álmaimért.
2013. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na ki nyert? :)
2013. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
esetleg rák?
2013. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még várok néhány választ:D Próbáltam cseles lenni,úgyhogy még találgathattok:)
2013. júl. 24. 07:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyilas, vízöntő, mérleg, szűz, bika közül valamelyik, talán az első. Az biztos, hogy nem vagy skorpió és oroszlán.
2013. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mondom tuti h valamikor ősszel
2013. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nyilas, vagy ikrek :D
2013. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!