Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelentenek az alábbi...

Diablo22 kérdése:

Mit jelentenek az alábbi lapok: látogatás-özvegyasszony-özvegyember; állandóság-ajándék-hűség?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, kedves válaszolók, akik értetek - meg akik nem is!- a cigánykártyához, de már megint elakadtam. Ezúttal az 'idő kérdése' nevű vetési módnál nem tudok haladni a megfejtéssel. Arra az oldalra, ahol a szívkirálynő (amely engem szimbolizál) alatt ezek a lapok jöttek ki: látogatás-özvegyasszony-özvegyember (ez akkor lesz, ha sürgetem a barátság előrehaladását). Azon az oldalon pedig, melyen a házasság kártyája van (ez szimbolizálja a baráti kapcsolatot) ezek: állandóság-ajándék-hűség (ez akkor következik be, ha ráhagyom az időre a dolog alakulását). Mit jelenthetnek ezek?

#cigánykártya #értelmező elemzés
2013. márc. 24. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt elég jól leírják: [link]
2013. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem marhaság, ami írsz... ha nem értesz a kártyavetéshez, minek szólsz bele?
2013. márc. 29. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Én magamnak nem a könyvek által vetek kártyát,hanem megérzés szerint,megkérdezem pl mi a helyzet,mik az érzései,mi a szándéka és kihúzok 3-5 lapot.

Csinálom is mert annyira bejöttek és segítettek.Például van egy kártyám,ahol van olyan lap,hogy titkos szerető és így tudtam meg az újdonsült kapcsolatomról,aki váltig állította,hogy egyedülálló,hogy nős,hogy egyszerűen mindig kihúztam a sorozatokban a titkos szerető lapot magamra,sohasem az igazi párkapcsolat lapot.

De utoljára is sokat segített,volt egy pénzügyi kockázatvállaló helyzet,amit nem mertem meglépni,bár gondoltam,hogy jó lenne.

Megmondtam magamnak,ha a 28 lapos jóskártyámból kihúzom a IGEN-t (ott van ilyen lap) ,akkor megteszem a dolgot.


Hát nem kihúztam tényleg az IGEN-t!Mivel már 3 éve gyakran csinálom ezt megtettem a kockázatot és tényleg nagyon jól jártam.

2013. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Viszont azt hozzáteszem,hogy én a cigánykártyát kidobtam,mert nem volt jó.A 28 laposból és a tarotból szoktam húzni.


És tényleg fontos,hogy csak egyszer húzz egy kérdésre és reggel,ne közvetlenül ébredés után,úgy fél órával utána,mert akkor az agy már nincs félálomban,de még meditatív állapotban van.


Legalábbis nekem ez a módszer jött be.

2013. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!