Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi az az ascendens? És nekem...

Mi az az ascendens? És nekem mi az ascendensem?

Figyelt kérdés
2000.március 25-én születtem, Budapesten, 19:35 perckor... Nagyon kíváncsi lennék rá, mert alapból nem tudom, hogy mi az és mi az enyém...

2013. júl. 18. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Az aszcendens a születés pillanatában felkelő jegyet mutatja, és környezetünk gyakran ilyennek ismer bennünket, nem pedig olyannak, mint ami a születési jegyünk.(ezoterikus.hu)


Egyébként a tied mérleg.

2013. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neked Mérleg az ascendensed.


Az ascendens egyfelől az óra-horoszkóp kiinduló-pontja, másfelől a belső lelki tulajdonságaidat megmutató csillagjegy. Hogy a napjegyeddel (ami neked a Kos) milyen arányban vannak (melyikből van benned több) személyenként változó, sőt, egy személyen belül is változik az idő folyamán.

Van egy nagyon jó oldal, ahol meg lehet ezt nézni, ingyen meg minden, én is oda írtam be a születési dátumodat.(Nagymamám még szögmérővel meg táblázatokkal szórakozott napokon keresztül...)

Itt néztem meg:

[link]

2013. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ :)
2013. júl. 19. 12:52
 4/5 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
A fő tulajdonságod a Mérleg jegyet képviseli, ami elég gyakorlatias, józan jegy, megfontolt személyiséget jelent.,szinte mérlegel mindent tudat alatt is, de ha tudatossá teszi a mérleg jegy jelentőségét,hatékonyan tud élni, dolgozni, alkotni ez a személyiség.Én a férjem miatt begyűjtöttem 3 mérleg barátnőt, akikkel folyton összehasonlítottam, és tényleg azonos tulajdonságúak voltak:lényegre törőek,pénzzel jól bánó, jó szervező képességűek.A hétköznapokban, a teljesítmény elvben kitűnőre vizsgáznak, kettő közülük még művészi hajlammal is rendelkezik, verseket írnak.Nagyon kedvelem a mérleg jegyűeket a jól szervezett,sikeres életük miatt.Szép és tartalmas élet, sokaknak példaértékű lehetne.
2013. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 19. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!