Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Párkapcsolat terén jól kijönne...

Párkapcsolat terén jól kijönne egymással egy halak pasi és egy bika nő?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 11:08
 1/8 anonim válasza:

[link]

Nem tudom mennyire hihető a dolog. :)

2013. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Miért nem szarod le a horoszkópot és próbálod meg inkább? Nekem eddig egyik kapcsolatomnál sem volt igaza az ilyen párkapcsolati horoszkópoknak. Most pl olyan nővel vagyok együtt, akitől elvileg nagyon távol kéne tartanom magam, mégis együtt vagyunk 6 éve és köszönjük jól vagyunk. Most komolyan azért kellett volna ezt elszalasztanom, mert valami idióta azt javasolta? Nemár.
2013. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Van abban valami,amit a 2. mond.

Elvileg nekem is rosszul kellene kijönnöm a párommal,mégis jól megvagyunk. :)

2013. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végiggondoltam a a családomban és ismerősi körömben levő ilyen jegyű embereket és szerintem igen, jól kijönnének egymással.
2013. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nem
2013. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat terén jól kijönne egymással egy pasi és egy nő.
2013. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki....
2013. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát necces.Van erre is,meg arra is példa a környezetemben.

A halak pasi egy kicsit csapodár lehet,míg egy bika nő általában hűséges.Nagyon máshogy kezelik a pénzügyeiket,ez is lehet probléma forrás.

Viszont a bika nő teremthet egy olyan otthont ami jól eshet a halaknak.Ahol békére lelhet állandóan hullámzó lelke:)

Egy próbát szerintem megér.

2013. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!