Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Volt már olyan, hogy azért...

Volt már olyan, hogy azért néztetek másképp valakire, vagy azzal magyaráztátok valami hibáját, hogy mi a csillagjegye?

Figyelt kérdés
Nem igazán hiszek a horoszkópban, viszont én pont tegnap kaptam azt meg, hogy azért vagyok olyan, amilyen, mert skorpió vagyok.

2013. aug. 6. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Soha, baromság... elítélni valakit a csillagjegye miatt... nevetséges.
2013. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
konkrétan miről volt szó?
2013. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
konkrétan arról, hogy kint voltunk tegnap este, 8 órát dolgoztam, fáradt voltam, nem is voltam valami kedves meg elviselhető. mondtam hogy most rohadt antiszociális vagyok és inkább húzok haza. egy csaj meg megkérdezte, hogy mi a horoszkópom, és mikor mondtam neki, azt kaptam válaszul, hogy akkor már mindent ért velem kapcsolatban. most erre mit lehet mondani? o.O
2013. aug. 6. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet ismer közelebbről egy skorpiót... a húgom is ilyen, ha nyúzott. ő is skorpió. de ezzel a "mindenrt értek így" kijelentéssel csak azt akarta mutatni, milyen "titkos" tudás van a birtokában, és hogy a bolygód alapján jobban ért téged, mint te magad... ezzel te is visszavághatsz... ilyen megjegyzést halak/vízöntő vagy más horoszkópkedvelő jegyű ember tesz... mondjuk egy bika soha nem oltana ilyennel (minden mással igen)... ha a jegye nem ilyen misztikus féle, akkor vagy az aljegyben vagy a holdban lehet valami bolygó, ami horoszkópmániás.. és lám, már is többet tudsz a témáról, mint ő.. és ha ezt beadod neki, akkor leszel csak az igazán skorpió ;) ... azok szúrni is tudnak ám
2013. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az illető lány ikrek jegyű volt, csak azért is megnéztem :P
2013. aug. 6. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert az rendkívül primitív dolog lenne.
2013. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:)
2013. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dragonline ***** válasza:

''Soha, baromság... elítélni valakit a csillagjegye miatt... nevetséges.''


valakit elítélni azért mert valamiről azt állítja hogy ''baromság'' még nem kell feltétlenül...de hinni sem kell neki ha az ember úgy érzi hogy hülyeséget állít megalapozatlanul

2013. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem lehet egyértelmű kategóriákat felállítani a csillagjegy alapján. Hiszen a csillagok nem determinálnak, csak hajlamosítanak.

Minden dolognak, tulajdonságnak több fokozata létezik. Pl. a takarékosságtól a zsugoriságig, az alaposságtól a szőrszálhasogatásig. Ezek az apróságok döntik el, hogyan fog összeállni a személyiség.

2014. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!