Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Skorpió pasikról mit kell...

A Skorpió pasikról mit kell tudni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is írjatok.Köszönöm :)!
2013. aug. 10. 02:18
 1/7 MrPifta ***** válasza:
52%
a hátuk fölé hajlik a farkuk
2013. aug. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nagyon szenvedélyes, szexközpontú. Imádja a nőket, de igényes velük szemben. Ha valakit megszeret, nagyon komolyan veszi, és hűséges hozzá. Korrekt, egyenes. Még ha fáj is, mindent belemond a szemedbe. Nem kifejezetten romantikus, inkább nyers stílusú, de ez csak egy álca, valójában nagyon érzékeny. A hazugságot gyűlöli, ha azon kapja párját, kegyetlen tud lenni. Mindig tudja, hogy kell a gyenge pontot eltalálni. Szeret uralkodni a másikon, ellentmondást nem tűrően. A hűtlenséget sosem bocsátja meg, viszont ha partnere megbecsüli, bármit megtesz érte. Rendkívül kitartó. Barátom skorpió, néha nagyon nehéz vele, ugyanakkor életem legnagyobb szerelme. Ha kíváncsi vagy még valamire, szívesen válaszolok, sikerült kiismernem a másfél év alatt. Sosem hazudtam neki, korrekt vagyok vele, és ezt értékeli is. Kapcsolatunk olyan, mint az elején, ha nem jobb. Összegezve: a Skorpiót nem lehet megunni, és te se legyél unalmas :)
2013. aug. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sosem felejt és nem hagyja hogy elfelejtsd...:) ha haraggal váltok el akkor is várhatod h évek múltán is előbukkan h emlékeztessen...

végletek, élet/halál, szerelem/gyűlölet mozgatják, nincs középút..

mindenkim skorpió amúgy :)

2013. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szeretik, ha "rossz" vagy... ha beleviszed őket a rosszba,felpörgeted az adrenalin-szintjüket, ha melletted egy kaland az élet.

Ha megmutatod a (szép) lábaidat. Ha nem mutatod ki, hogy odavagy értük.

Ha van egy erős értékrended, elveid, aminek a határait feszegethetik. A játékot, játszmákat.

Ha rajong érted még vagy 5 pasi és velük kőkeményen versenyezhetnek miközben öldökli őket a féltékenység.

Te meg csak kacérkodsz, erre begerjednek.

Legalábbis akikkel összehozott a sors.

Ha merészen szexis is tudsz lenni, de mikor olyan kedved van, hegyet mászol velük. Meg nem sikítozol a darazsaktól, hanem elegánsan lepöckölöd őket. :D

egy skorpió csaj

2013. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlackSword ***** válasza:
0%

"A hím könyvskorpió rituális tánc után spermiumokat tartalmazó, gömb alakú, nyeles tömlőt helyez az aljzatra, melynek spermagömbjét a nőstény ivarnyílásába veszi fel. A kis lárvák itt maradnak és táplálkoznak kifejlődésükig. Az állatok zárt szövedékben telelnek át."


[link]

2013. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki engem hülyített két hónapig, az egy gyökér. 4,5 éve van együtt a barátnőjével (nekem persze azt mondta, szakít vele), de rendszeresen csalja, és még annyi sincs benne, hogy ő maga mondja el a nőnek.

Nagyon büszke arra, hogy mindig minden gáz helyzetből kidumálja magát, és akkora barom, hogy nemhogy kussolna arról, mit csinál; még dicsekszik is vele! Aztán csodálkozik, ha visszahallja a barátnője a dolgait, vagy v.melyik pótkerék ír neki.


Őszinteség? Igazmondás? Hírből sem ismeri. Nála kétszínűbbet még sosem láttam.

2013. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sosem felejt és nem hagyja hogy elfelejtsd...:) ha "haraggal váltok el akkor is várhatod h évek múltán is előbukkan h emlékeztessen..."


Hát annak, aki velem elszórakozott, nem ajánlom, hogy felvegye a telefont vagy írjon, vagy szembe jöjjön velem az utcán, mert olyat kap, hogy az anyjáék soha többet nem köszönnek neki!

2013. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!