Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Horoszkóp vagy Aszcendens?

Horoszkóp vagy Aszcendens?

Figyelt kérdés
Ha pédául mérleg a horoszkópom és az aszcendensem skorpió akkor melyiket kell nézni?
2013. aug. 11. 14:47
 1/5 MRC31 ***** válasza:
100%
A horoszkópba nem egy jegy tartozik. Sajnos nagyon sokan bedőlnek a felszínes információnak, hogy pl. - na akkor ő mérleg. Igen mérleg, de az az önvalója/egoja. Ezen kívül van még 11 ház amibe a kostól a halakig bármelyik lehet a születése alapján. Az aszcendens szintén a horoszkóp része, az meg azt mutatja meg főként, hogy hogyan viselkedsz embertársaiddal, munkatársaiddal. Az, hogy párkapcsolatban milyen lehetsz az már megint másik ház és annak jegye. És így tovább. Minden ház és annak jegye befolyásolja, alakítja a másikat és fordítva is. Ha igaz lenne az a felszínes információ, hogy valakire 1 jegy illik akkor mindössze csak 12 féle embertípus lenne. :)
2013. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm a gyors választ. :)
2013. aug. 11. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Csak jelképek és semmi több. Az rajtad áll, hogy elhiszed, mit mondanak, vagy azt mondod, hogy te vagy a sorsod kovácsa, akkor a józan eszedre hallgatsz és nem azt, amiket a horoszkópodhoz írtak.

Van olyan jós, aki felelősséget tud vállalni? Ha nem, akkor nincs miről beszèlni.

2013. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem garancia amit a horoszkóp ír, de nekem nagyon sok bejött belőle és úgy gondoldom van benne valami igazság. (Bár lehet hogy ez csak az én ididóta agyszüleményem. :P)

Rám az aszcendensem jobban illik, úgyhogy általában azt veszem komolyabban... De gondoltam azért megkérdezem, hátha.. :)

2013. aug. 12. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel általános dolgokról írnak, Igy vagy bejón, vagy nem. Én is tudnék ilyeneket írni, nem nehéz feladat.
2013. aug. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!