Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A halak férfinek vajon alapjáb...

A halak férfinek vajon alapjában véve nem annyira fontos a szex, vagy más a probléma?

Figyelt kérdés

A pasim halak, és többnyire szeret külön programokat szervezni, utazgatni, egyebek, szóval keveset vagyunk együtt, de amikor együtt vagyunk, akkor sem nagyon megy rá a dologra, pedig én ikrek nőként bizony nem nagyon bírom ezt. Nem hinném, hogy baj lenne a kapcsolattal, mert akárhol is van, minden este felhív, egyebek, szóval törődik velem. Igazából azzal sem lehet probléma, hogy engem mennyire tart "szexynek", mert mindig bókol, és más férfiaktól is kapok pozitv visszajelzéseket, szóval remélem ezzel nincs probléma. Eddig az együttléteim során egyszer sem panaszkodtak rám. Nem tudom mi ez a passzivítás nála néha. Két hónapja vagyunk együtt.

Előre is köszönöm, a válaszokat!



2013. aug. 11. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát azért két hónap után ilyet kiírni... o.O
2013. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
A halak úszkálni szeretnek, nem szexelni.
2013. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
A halaknál a külső megtermékenyítés a jellemző.
2013. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
komolyan egy hülye horoszkóp alapján akarod eldönteni, hogy kinek milyen a szexualitása? :S
2013. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
A 3-asnak igaza van, rakd le néhány ikrát, akkor biztos lesz valami. Ja hogy te ikrek vagy, nem halak. Hát akkor nem tudom.
2013. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy itt mindenki ennyire ért az asztrológiához. :P
2013. aug. 12. 14:02
 7/11 anonim ***** válasza:
még szerencse, hogy sokan inkább az érzelmekre építenek kapcsolatot ;)
2013. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kiröhögöm azokat,akik azt hiszik hogy a születési dátumnak köze van az emberek később kialakuló személyiségéhez.Amúgy milyen hal a pasid?Guppi?:)Azok szeretnek dugni!
2013. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De lehet,azért nem szeret ikrekkel szexelni ,mert nem bírja a gruppent.:)
2013. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bammeg, elsőre sikerült úgy olvasnom, hogy halott férfinek.
2013. aug. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!