Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fontos az első alkalom helye...

Fontos az első alkalom helye és ideje?

Figyelt kérdés

Fiúk segítsetek!

A történet az, hogy egy bulin összemelegedtem egy sráccal, de később azt mondtam, hogy csak a pia miatt volt, majd flörtölgettem egy másik sráccal is, de nem akartam vele összejönni végül. Majd egy következő partin újból rámásztam az első srácra és kifejezetten felajánlottam magam! De ő azt mondta, hogy nem az volt a megfelelő idő/hely. Ezért nem történt semmi, mondom biztos fontos vagyok neki ezért, de később közölte, hogy inkább nem jönne össze velem, mint hogy igen .... Ti értitek ezt? Jah azt tudni kell mindketten a sráccal szüzek vagyunk. Tehát ezek szerint a fiúknak is ennyit jelent az első alkalom? Nem értem!

17L



2013. júl. 17. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Sztem ez az egyik legfontosabb dolog az első alkalomkor.
2013. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
de naiv vagy... ezt nem így gondolta. egyszerűen csak szerette volna kifejezni, hogy nem alacsonyodik le a "szintedre", és nem fog megdugni egy buliban, mert ennél azért többre vágyik.
2013. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fosik rendesen a forma.
2013. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
vagyis nem tetszem/kellek neki? ez a lényeg?
2013. júl. 17. 21:21
 5/8 xKakashix ***** válasza:

Persze az első a legfontosabb :)

Viszont a csávó konkrétan be*zart a helyzettől :D

2013. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D de miért? öhm... hát ha ez számít mindenből átlagos vagyok:D az arcom, a testem, a mellem :D
2013. júl. 17. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekik is nagyon sokat jelent az első. Főleg ha sikerült kifognod egy olyan srácot aki nem a "partiribikre" bukik. Te se add magad könnyen. Ha sokat kell várni valamire ,azt mindenki jobban megbecsüli. Remélem összejön nektek egy remek alkalom. :)

L/16

2013. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért gondolják azt sokan, hogy ha valamire sokat kell várni akkor az értékesebb? A férfiak nem szeretik a problémás nőket. Nem azért szeretünk titeket, mert zűrösek vagytok, hanem ennek ELLENÉRE.

De ha valaki két pasira mászik rá egy bulin, az nem biztos hogy kéne.

Mindenesetre találgatás helyett biztosan a beszélgetés fogja megoldani a helyzetet. Lehet, hogy a srác egyszerűen csak nem akar ilyen kapcsolatot. Pancser :)

2013. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!