Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz jegyű pasival milyen a szex?

Szűz jegyű pasival milyen a szex?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 19:33
1 2
 11/19 anonim válasza:
Hát nekem kellemetlen élmény volt. Tesze tosza volt, ügyetlen is, a mozdulatai inkább durvák vtak, mint gyengédek. Pozitívum, h sokáig bírta, de így sem volt vele jó. :( Bár nem hiszem, h csillagjegyek alapján be lehetne őket skatulyázni, de nekem ez a tapasztalatom! :)
2013. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes válaszok jöttek :). Mindezeket én is ugyanúgy tapasztaltam. Még annyi személyes tapasztalatot hozzátennék,hogy (lehet csak számomra) úgy tűnt, eléggé humánusak az ágyban s odaadónak is egy kicsit. Az egyik érdekes élményem az volt az egyikkel, hogy megkérte, üljek lotus-ban az ülébe és elkezdett ringatni és simogatni és közben azt lihegte a nyakamba, hogy engedjem, hogy ő tartson meg és ringasson, engedjem el magam teljesen :)
2013. aug. 30. 21:08
 13/19 anonim ***** válasza:

katasztrófa :D

4-5 ilyen pasival voltam, és rosszabbnál rosszabbak voltak

remélem nem függ össze a csillagjeggyel

2013. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*elég töketlen fajta volt mind
2013. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Nos, az én pasin is szűz :) kezdetben félénkek,bátortalanok, de ahogy szépen lassan összeérik egy kapcsolat, kiismerik a párok egymást, a szex is nyitottabb, vadabb tud lenni. kitartás, nem mindig nyálasak. bár vannak helyzetek, ahol nem gond :P :)
2013. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt annyira nem lehet általánosítani. Az én férjem szűz csillagjegyű, mégis rendszeresen "az ájulás közelébe kényeztet". :)))
2014. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az én volt barátom szűz csillagjegyű volt szűz aszcendenssel. Életem legrosszabb szexei közé tartozott, ami vele volt. :D

Lehet a tapasztalatlanság miatt (egy szűz férfi nem igazán szoknyavadász típus, így kevesebbet tanul), de inkább a jelleme miatt volt rossz.

Legelőször fel sem állt neki úgy izgult, de a szája járt, hogy ő ennél többre képes ám!

Kos nő vagyok, irányító és magabiztos típus, így másodszor már jobban ment a dolog, de olyan volt, mintha magammal szexelnék, mindent én csináltam.

A következő pár szex arról szólt, hogy 3-5 perc alatt elment.

Miután magabiztos lett, folyton a szexről beszélt, és elkezdett kezdeményezni is, de olyan kis bénácska volt, hogy vagy nevetni támadt kedvem, vagy egyszerűen csak letört az esemény. De ő halálosan elégedett volt, gyorsan szerelmes is lett.

A szűz pasi szereti, ha a nő van felül, és nem kell semmit csinálnia. Talán jobb is...

Egy tüzes jegynek unalmas a szex vele, nincs benne fantázia. Csak a szája jár, de marad a jól bevált módszereknél. Utána rögtön eltakarít, felöltözik, elpakol, ahogy kell. Semmi szenvedély.

Egy másik föld jeggyel, vagy a rák és halak csillagjeggyel szerintem megfelelő, mert ők sem nyújtanak túl sokat az ágyban, és nem is igénylik a szenvedélyes szexet, ők nyugalmat keresnek és romantikus kiteljesedést.

A többi jegy nem fog visszamenni egy szűzhöz, ha a szexről van szó... :D

2015. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szűz a pasim, már több éve, de semmi bajom vele. Előző nyilas volt, hát azzal nulla volt minden, de a szűz pasimmal tökéletes a szex, teli izgalmakkal újdonságokkal :D :P legjobb :)


szűz nő, 30

2015. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk két szűz még jó, hogy kielégíti egymást a szexben. Nem hiszem, hogy nagy orgiákat tartanának otthon... :D
2015. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!