Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy pasival,2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy pasival,2 alkalommal is. Azóta heti 1-2 alkalommal keres. Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem,csak eszébe jutok néha,ha írogat.Igaz nem sokat és nem is nagy sűrűséggel.Miért tartja fenn egy szexkapcsolatnak induló dolog után a kapcsolatot velem?Munkaviszonyból alakult ki egyébként,és emberileg is baromi jól kijövünk.

2013. aug. 1. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyenlőre talán csak annyit,h. még több szexet akar :)
2013. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen?Nem tudom,az egésznek kb 1 hónapja.De ami gáz-nem vagyok ribi és még sosem csináltam ilyet-hogy még az is jólesne. :)
2013. aug. 1. 22:47
 3/11 anonim ***** válasza:
majd kiderül, ne agyalj rajta. viselkedj vele normálisan, ahogy eddig és úgyis meglátod ha közeledik :) na meg ha jól esik csináld csak ;)
2013. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
tele van a töke és üríteni akar.
2013. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi így jöttünk össze a párommal :)
2013. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak úgy félek,hogy egyszer majd abbamarad. :/ Tényleg fontos lett nekem,nem így terveztem,de ez van. :) Ti meg aranyosak vagytok,hogy eddig csak segítőkész,normális válaszok jöttek,köszönöm ;)
2013. aug. 1. 22:53
 7/11 anonim ***** válasza:
csak ne ess abba a hibába,h. kimutatod neki,h. nálad ez már többet jelent! akkor bukó az egész, hagyd,h. ő teperjen érted ha akar :)
2013. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen,én pl soha nem írok neki,nem hívom,semmi...Ahhoz képest egész szorgalmas :)
2013. aug. 1. 22:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Atyaisten, de egy máker ez a pasi?! :D Jajj, de vágyom én is egy ilyen kis intim közelségre egy bájos kis nővel :) Gondolom az vagy.

Nos szerintem mindenképp szexelj vele, ha arra vágysz, ki tudja, még komoly kisülhet belőle. Bár ha csak szex miatt fog majd keresni, akkor egyértelmű lenne szerintem, hogy csak szexpartnernek akar.

2013. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor jó úton haladsz! így tovább :)
2013. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!