Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió pasit hogy lehet...

Skorpió pasit hogy lehet meggyőzni valami ellenkezőjéről, ha megharagudott, magába fordult és makacsul azt gondolja, hogy az márpedig úgy van, pedig nem úgy van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, ha rosszul ítél és ellökött magától? A volt páromról van szó, akit szeretek és bármit megtennék, hogy meggyőzzem arról, hogy nem jól gondolkodik most. Segítsetek!
2013. aug. 21. 20:25
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Skorpió vagyok és ennek nem sok köze van a csillagjegyekhez. Amíg nálam lent van a köd addig nagyon makacs tudok lenni aztán ha letörik a szarvam akkor meg az ellenkezője. Szóval bizonyítsd az elenkezőjét logikusan, egyértelműen és akkor elvileg meggyőzheted róla. Engem megtudnál akármilyen makacs is voltam. Csak idő kérdése. Ne add fel!
2013. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, ez most jól esett
2013. aug. 21. 21:07
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy skorpiót, csak megsérted azzal, ha te akarsz neki eszet osztani, ő magával beszélget és társalog...


... Mellesleg ha egy skorpió igy viselkedik, ő már nem szeret.


Ne haragudj.

2013. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel. Annyit tudok még hozzátenni, hogyha a skorpió megsértődik, akkor egy életre megjegyzi azt, akármilyen kicsi sértés is lett volna. Ezt sokan nem szeretik benne a környezetéből, nem csak a családban. Minden ember értékes és mély nyomot hagy bennünk, de hidd el nekem, örülj annak, hogy így történt. Bocsánat a Skorpió úrtól, aki az előbb válaszolt.
2013. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

skorpiót meggyőzni nem nagyon lehet.

vagy rájön magától vagy sértett marad, az meg jó hosszú idő

egy skorpió

2013. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Ha azzal gyanúsít, hogy megcsalod, vagy titkolsz előle v.mit, majdnem biztos, hogy ő az, aki megcsal téged vagy titkol v.mit, csak úgy próbálja meg leplezni, hogy neked támad.
2013. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó!


A skorpió gyanakvó és mindig nyomoz! Szóval hülyeség, amit irsz.

2013. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

A személyes tapasztalat nem hülyeség.


Aki meg paranoiás, az kezeltesse magát.

2013. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Annak kéne kezeltetnie magát, aki önkéntelenül csak a rosszat látja a másikban...


Személyes tapasztalat... :)

2013. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Belehazudik a pofámba, lebukik, és még én kezeltessem magam? A baj az, hogy az utolsó alkalom már a sokadik alkalom volt.

A másik, a sunyi emberekre jellemző az a játszmázás, a bűntudatkeltés amit leírtam. Most csillagjegytől függetlenül.


Szóval bő nyállal...

2013. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!