Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen személyiségre utal:...

Milyen személyiségre utal: nyilas napjegyű nő, halak holdjegy, ikrek aszcendens?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyanra amilyet kapott az élete során, valamint amilyet fejlesztett magának.
2013. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az az utolsó szó rémlik a műszaki egyetemes éveimről, azthiszem a fúziós antirészecske-gyorsító fluxus-kondenzáló biotronikus kesztyűk alaprajzainál olvastam...nem is értem mit keres ez az ezotéria kategóriában..:O
2013. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Addig jó, hogy nyilas, a halak hold elmegy, de az ikrek aszc... Az tönkre vág mindent. Szóval negatív tulajdonságokat hoz elő. Pl. hiperaktivitás, felületesség, megbízhatatlanság, barátok elsődlegessége, család mellőzése, nem túl mély érzelmek.


Jókat is írjak?

2013. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó lenne jókat is hallani.
2013. aug. 24. 12:54
 5/6 anonim válasza:

A nyilas napjegyéből adódóan játékos, bohókás, és szereti a függetlenségét stb.az aszcendens a külvilág felé muatott arc, ami rossz fényszög álásnál sajnos lehet negatív.pl. érzéketlen, és megbízhatatlan,pletykás.

Nagyon fontos viszont, a hold, ami a halak jegyében helyezkedik el. A halak rendkívűl érzékeny, és odaadó jegy,aki képes önmagát feláldozni a másikért. Viszont ha lelkiekben nincs egyensúlyban, akkor sajnos a hold halakban pozícíóban a leggyakoribb a drogozás, alkohol fogyasztás. Egyik jegy sem rossz, minden ember változik, csak nem mindegy hogy milyen irányba! egy biztos, hogy a hölgy nagyon okos, és érzékeny személyiség lehet,aki szeret beszélni,szereti a barátait, a társaságot, utazni és imádja az életet:)

2013. szept. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jókat?

nyilas: hatalmas szabadságigény, de ad is neked, és szemrebbenés nélkül félre...

halak:minden rossz helyzetből jól jön ki->több halak pasi után (ebből egy férj, 10 évig), több halak barátnő: a legnagyobb bajban is képes otthagyni, szemrebbenés nélkül,és még ő van megsértődve, azt, h az én hibám soha enm hallottam tőlük, de amíg veled van féltékeny, mint állat

ikrek:mintha többen lennének uabban a testben, hisztis,felelőtlen, majd halálosan komoly és megbízható, folyton attól tarthatsz h megbántod, de ő megbánt, csak úgy poénból.

Tessék, válogathatsz mit szeretnél.Sok szerencsét!

2013. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!