Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztró showba volt valaki aki...

Asztró showba volt valaki aki telefonált és változott valamit az élete?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Igen! Én például sikerrel lefogytam tőle.

A telefonálgatás után nem maradt pénzem kajára.

2013. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek változik az élete, akár telefonál az Asztro Show-ba, akár nem.
2013. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ferjem jol lecseszett, hogy ennyi penzt elszortam ra, amikor mar kajara is alig volt, es elvalt tollem.
2013. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
13:09...jól tette :D
2013. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DarkLantern ***** válasza:

Max a telefon számlád fog változni. Jelentősen megnő.

Show ez a kis szócska jelzi hogy átverés.

Legyél inkább UFO hívő, mi legalább létezünk, és itt vagyunk a Földön, illettve alatta.

III. Erfijul Kruustal reptilián Krootuug (a felszínen a Krootuug főparancsnoki rang)

2013. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az Astro-show, meg ezek a baromságok húzzák le a szakértők hírnevét. Nem értnek semmihez, csak a bolond emberek pénzének kicsikarásához... undoríttó!


B

2013. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik jósnő, aki távolba látó, segített megtalálni a Badacsonyi Görényembert (a paraképességeivel rájött, hogy a Badacsonyban él).
2013. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pár éve azt kívántam Dévényi Tibi bácsitól, hogy vegyék már le ezt a sz...rságot a képernyőről és pont vasárnap déli programidőről. Sajnos még mindig nem teljesült a kívánságom, de a reményt még nem adtam fel :)).

De azért megjegyezném, hoyg éppen nagyon rusnyaképű ember van benn abban a műsorban. Legalább egy kozmetikushoz és fodrászhoz küldenék már el ...

2013. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!