Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió és bak férfiak!...

Skorpió és bak férfiak! Mennyire izgatnak benneteket a rák nők?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Elvinnék egyet egy körre, de azért az ember nőket jobban szeretem.
2013. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces.
2013. aug. 29. 15:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon-nagyon sok más tényezőn múlik. Lehetetlen így általánosítani, ugye te sem gondoltad komolyan?
2013. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát csak most így a rák csillagjegy alaptulajdonságai alapján véve mennyire tetszik nekik?
2013. aug. 29. 17:26
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Semmi köze a viselkedésnek a születéshez. Ha mégis, akkor az azért van, mert a hasonló típusú szülők úgy szeretkeznek, hogy a gyerekük kb egy időben szülessen. Remélem érted, hogy értem.

És én pl egyáltalán nem azt nézem, hogy egy nő melyik hónapban született. És nagyon sajnálom, aki azt nézi. Nem csoda, hogy csökken a születések száma, ha ilyen hülyék az emberek.

2013. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt a dolog, ne hülyéz már le ezért, jó?
2013. aug. 29. 20:52
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sohasem tudtam megérteni, hogy unatkozó emberek miért néznek be ide, akik amúgy 1. nem kompetensek válaszolni egy ilyen jellegű kérdésre, 2. viccet csinálnak az egészből, mint pl. az előző válaszolók.

Bár őszintén szólva egyik férfitípust sem szeretem, de úgy tudom, hogy a skorpióval férfi jól kijön a rák nővel, hosszú távra is. Több házasságot ismerek ilyen felállásban. Szubjektív véleményem, hogy a rák nő kereshetne más jegyből is párt magának.

2013. aug. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Végre valaki aki rendesen válaszolt! Köszönöm!
2013. aug. 30. 18:50
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Én teljesen őszintén válaszoltam. Minden ember különböző, nem lehet megállapítani valakinek a személyiségét születési idő alapján, főleg, hogy egy ember személyisége rengeteget változhat. A csillagjegye által leírtakat szinte mindenki igana találja magára, olvasd el ezt: [link] És mivel mindenki más + sokkal több tényezőn múlik a vonzalom, mint a horoszkópban leírt néhány tulajdonság lehetetlen általánosítani. A magam részéről semmi értelmét nem látom ez alapján válogani. Igazából maga a horoszkóp is nagy hülyeség. Gondolj bele, miért befolyásolná a személyiségedet (ami rengeteg emlék és személys tapasztalat során alakul ki) az, hogy a Nap, vagy a bolygók mikor melyik csillagképben állnak, amiket csak az emberek találtak ki és a történelem során rengeteget változtatták a határaikat.
2013. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj 9-es, de miért olvasod ezt a szektort, fejezetet itt, ha le akarsz minket beszélni mindenáron? Menj ki az utcára és osztogass szórólapokat ... Hihetetlen!

A vallás fejezetbe nem néztél még be? Ott aztán lehet igazán boxolni mindenféle emberekkel és sokkal izgalmasabb is! Úgy láttam, hogy legutóbb a sátánizmusról beszéltek. Itt csak fölöslegesen töltöd az idődet.

2013. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!