Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió és bak férfiak!...

Skorpió és bak férfiak! Mennyire izgatnak benneteket a rák nők?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 13:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

#10: nem feleslegesen tölti az idejét, mert lehet, hogy ha rámutat az asztrológia banális butaságára, akkor páran elgondolkodnak rajta és rájönnek, hogy értelmetlenül skatulyázzák be magukat és másokat.


Az ég 30°-onként van felosztva 12 csillagjegyre. a Föld precessziója miatt folyamatosan változik a csillagképek helyzete. Ma konkrétan 24°-ot téved a mi horoszkóőunk, ami azt jelenti, hogy az emberek 80%-a nem is az alatt a csillagjegy alatt született, amit a horoszkóp ír, hanem az előzőben. Tökéletesen igaza van az #9-esnek, tökmindegy, hogy mit ír a horoszkóp, az emberek nagy része különböző szubjektív hatások (Forer-effektus, megerősítési torzítás, öncélú elfogultság stb.) miatt úgyis magára ismer, pontosabban azt hiszi, hogy magára ismer.


Az asztológia nem csak nyilvánvaló hülyeség, de káros is.


Ignoramus

2013. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Jászay András ***** válasza:

A Bak jegyében születtem, életem legjobb partnere Rák nő volt. (Én marha, elhagytam)

Bár a kapcsolat szempontjából a teljes Radix (születés pillanatában fennálló csillagállás) meghatározó, a Nap helyzete - erről szól a kérdés - az egyik legfontosabb tényező. A Bak és a Rák jegye egymással szemben helyezkedik el, ezért ennek alapján a kettő jól kiegészíti egymást.

Még valami: minden egyes ember horoszkópja különbözik az összes többitől. Pusztán a születés hónapja alapján prognózist felállítani - napilapok, internet napi horoszkópja - szemfényvesztés, ez ad alapot azoknak, akik az egész asztrológiát baromságnak tartják.

2013. szept. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Sziasztok, én igaz nő vagyok, de rák. Volt egy skorpió pasim, 5 évig bírtam ki vele. Folyamatosan martuk egymást, mindig megbántott, de voltak olyan pillanatok is, amelyekre mosolyogva gondolok vissza. :)
2013. szept. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hosszútávra, feleségnek semennyire, futó kalandnak elmegy.

Szeretnek dirigálni mindenben, ráadásul mindezt úgy, hogy nem időben, előre szóban teszik. Hanem utólag az esemény megtörténte (mely esemény végül nem a rák elképzelése szerint történt) után vágják az ember fejéhez, hogy így-úgy kellett volna és KITALÁLHATTAD VOLNA. Ha meg megkérdezi az ember előre, hogy mit is szeretne rák asszonysága, akkor neki mindegy, vagy hezitál napokig. Egyszerűen nem tudja elviselni, ha másként zajlanak dolgok, mint ahogy ő elképzeli.

Ezért kibírhatatlan. És a logikátlansága miatt is. És az sem jó, hogy nem tudja kifejezni a szeretetét vagy nem is szeret, hanem azért van valakivel, hogy ne legyen egyedül.

Elvárja, hogy mindig kapjon, mert beképzeli, hogy mivel nő, megérdemli, cserébe semmit sem ad. Magát főleg nem. Maximum drága tárgyi ajándékokat, ami nem ér semmit szeretet hiányában...

2013. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
engem a cserebogarak izgatnak
2014. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Csak elmondom neked, hogy a kérdésed teljes mértékben értelmetlen, mert nem 12 féle embertípus létezik, az asztrológia is sokkal árnyaltabb ennél. Ha tudjuk valakinek az aszcendensét, még akkor sem lehet pontos képet formálni róla. Az pedig te szegénységi bizonyítványod, hogy képes vagy ennyire tudatlanul kérdéseket feltenni.
2014. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!