Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a kedvenc napod a hét...

Melyik a kedvenc napod a hét napjai közül és mivel tudnád indokolni a döntésedet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

vasárnap.

imádom a vasárnap reggeli feelinget, csicseregnek a madarak, a tücsök hegedül az ablak alatt, a varjak kárrognak.

fől a vasárnapi ebéd, meditálok, yogázok...majd nyomok egy kábelt a wc-n, és egy új ember nézz vissza rám a tükörből!

2013. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a csütörtök a kedvencem!igazából nem tudom megindkolni hogy miért.olyan jó érzéssel tölt el a Csütörtöki nap :)most utána néztem és csütörtökön születtem :D

viszont amit utálok az a Szerda.általánosban,3.ban (szinte) minden Szerdán kaptam egy 1-st matekból ... :D

21L

2013. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Nekem a szombat a kedvenc napom. Az a nap a szabadságé. Aznap azt csinálok amit akarok a sulit elfelejtem teljesen. Imádom a szombatot :)
2013. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Kedd. Kedden szulettem :)

Pentek. Mert pentek azt jelzi, hogy mindjart hetvege. Es mert "pentek az en napom..."

Szombat. Imadom, mert lehet pihenni.

Ez a top3.

2013. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hétfő. végre megint valami hasznossal tölthetem a napomat.
2013. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Péntek, mert akkor este szoktam összefutni a barátokkal :-)
2013. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a szombat.
2013. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szombat. Péntek még melós, vasárnap meg már a hétfő előjeleivel vészterhes.
2013. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csütörtök, mert már hamarosan jön a péntek. Péntek pedig azért, mert végre nem kell korán kelni szombaton és vissza lehet egy picit bújni :P
2013. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Péntek. Mindig is a péntek volt, akkor is amikor még iskolás voltam (általános, közép) meg amióta dolgozom azóta is. Szerintem a legjobb érzés, mikor tudod, hogy az utolsó nap, ha fát vágnak a hátadon is kibírod és lesz 2 napod arra, hogy pihenj. Bár ez akkor volt mikor iskolás voltam, most már külföldön dolgozom, szombat vasárnap is, de mindig pénteken van a szabadnapom:)
2013. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!