Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemezhet nyilas horoszkó...

Mi jellemezhet nyilas horoszkóppal, mérleg aszcendenssel és kos holdjeggyel?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Nos a kártyáim, gyertyáim, gömbjeim, pálcáim, köpenyeim, egereim, főzeteim, körmeim, köpeteim, hajam hullása, és a székelésem eredménye azt jelzik , hogy a személyiséged nagyon összetett. Nagyon nagy koncentrációt igényel a megértése. AHHHA már látom, a személyiséged: minden marhaságot elhiszel.
2013. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem engem, hanem a leendő barátnőmet. A kérdést máséról másoltam. Hátfőn hallottam meg, hogy mikor született a kiszemeltem. Egyelőre nem tudtam meghódítani, nincs ötletem, ezért jöttem ide, hogy aki ez alapján tudna róla mondani valamit. A személyiségéről, arról, hogy mi fontos neki, hogyan hódítható meg és bármi.


Írjon aki szakavatottabb! Jutalma zöld like.

2013. szept. 8. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Nem gondolod hogy ahelyett, hogy itt kérdezgetsz inkább meg kéne ismerned? Komolyan azt hiszed, hogy a születési dátumból mindent meg lehet állapítani a személyiségéről ? A horoszkópok meg a hasonló dolgok csak általánosítanak, és mielőtt még lehülyéznél( többek azt szokták ) hosszú időn keresztül figyeltem, hogy ha reggel olvasom el a horoszkópom akkor olyan napom lesz e , ill. hogy ha este olvasom el akkor olyan napom volt e ( nehogy befolyásolja a cselekvéseimet a horoszkóp ) és arra jöttem rá, hogy általánosít. Ismerd meg, jegyzetelj a fejedben, és ha azután sem megy akkor inkább a viselkedését írd le és az alapján kérdezz, ne a születési dátuma alapján.
2013. szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátnőd születési dátuma max arra enged következtetni, hogy 9 hónappal előtte fickós volt az apósod..
2013. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!