Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas lány melyik levegő...

Nyilas lány melyik levegő csillagjegyű sráccal jön ki jól hosszú távon? Mérleg, Vízöntő, Ikrek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi információból nem lehet megmondani.
2013. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
(Nyilas vagyok) Nekem a mérleg vált be legjobban de vízöntőkkel is jó kapcsolatom volt, bár az baráti. Legkevésbé az ikrekek (lol) voltak szimpatikusak
2013. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszodat :). A mérleg nem úgy viselkedik sokszor, hogy lenéz pl. azért, mert egyes szitukban ők jobban átlátják a helyzetet, tehát egy fokkal intelligensebbek és te, Nyilas vagy a butácskább? Mérleg srác felnéz, büszke rád olykor? :)
2013. szept. 14. 10:36
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

vízöntőkkel nem volt dolgom, passz.

mérlegekhez nagyon hasonló vagyok, nagyon egyet értek velük általában, csípem őket...!


az ikrek viszont felejtős! eddig nem találkoztam megbízható és érzelmes ikrekkel.hosszabb távon csak a veszekedés megy velük, utálom. kibírhatatlan alakok társként! havernak viszont tökéletes, vele ritkán van kapcsolódás, nincs együtt élés, programokra meg alkalmas vele is, mivel színes érdeklődési köre van...

2013. szept. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Akit az Élő Isten rendel mellé! :)
2013. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
62%
Nyilas vagyok, vízöntőtől rosszul vagyok, mérlegem sem volt, csak a szobában van egy, az ikrekről meg annyit, hogy a barátnőm apja ikrek, legszivesebben bevernék neki egyet :D Most csak előadtam magam, nem vagyok ilyen vadállat, nekem eddig az Oroszlán vitt mindent :) (bár az is tűz jegy) Különben a lényeg, hogy mindketten szívből szeressétek egymást!
2013. szept. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :).

Kedves utóbbi válaszoló: nekem is a leginkább az Oroszlánok jöttek be eddig, de valahogy a levegő jegyűekkel hosszabb távon mintha a levegő jegyűek, talán a mérleg jött be. A vízöntő pasi legalább olyan furcsa természet, mint a vízöntő nő, az ikrek idősebb pasi (egyik szomszédunk) pedig elég rendesen tesz furcsa megjegyzéseket és régebben nyúlkált is, így megérdemelné, hogy tényleg lekeverjek neki egyet.

2013. szept. 23. 12:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem! Nyilassal! :)
2013. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Juj, akkor ne halogasd azt a pofont :D
2013. okt. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk függ attól is mikori nyilas vagy. Novemberi, december eleji, vagy az utolsó "szakaszban" született.


"A mérleg nem úgy viselkedik sokszor, hogy lenéz pl. azért, mert egyes szitukban ők jobban átlátják a helyzetet, tehát egy fokkal intelligensebbek és te, Nyilas vagy a butácskább?"


Lehet hogy van egy ilyen aspektusuk is, de én elég zabolátlan nyilas vagyok szóval nem ez volt a zavaró tényező nálam.


A vízöntők pedig szerintem bizonyos szempontból a skorpiókhoz is hasonlítanak. Pl az intenzitás a hozzáállásukban, ezért lehetnek jó barátok, de azért nem olyan nehéz természetűek mint a skorpiók :P


Oroszlán az nálam elég vegyes volt, de mégis jól kijövök velük, pl még az eleinte nem szimpi oroszlánokkal is megtalálom a közös hangot, szóval lehet benne valami.

A nyúlkálós pasinak pedig ne csak pofont keverj le hanem viselkedj vele jégcsapként, az ilyen az nem érdemli meg hogy hozzád nyúljon :S

2013. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!