Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tudnátok írni, pár mondatb...

Mit tudnátok írni, pár mondatban rólam?

Figyelt kérdés

Férfi, 1967.11.25. Sellye, hajnali 3 Óra 00 perc.

Az élet mely területein lehetnék a legsikeresebb és egy két mondat, úgy általában rólam.

Köszönöm !



2013. szept. 13. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van. Ehhez olyan sok számítás kellene, ha valóban pontosak akarunk lenni, amihez rendesen ki kell rajzolni egy teljes horoszkópot, számítással, mindennel, vagyis, ezt igazán egy valódi asztrológus tudná neked kielemezni. Én ugyan értek hozzá valamennyire, de ez nekem is nagy falat lenne, persze, néhány általános dolgot mondhatnék, pl. Nap-Ascendens-Hold, amit egy sima kereső is kidob. m az élet területén sikerhez teljes kielemzésre lenne szükség, azt pedig egy tanult asztrológus nem csinálja meg neked ingyen, elvégre nem azért fizetett (sajnos elég sokat) az asztrológiai tanfolyamért és tudásáért, hogy ingyen és bérmentve elemezgessen másoknak világba. Szép és jó, hogy segíteni akarunk másoknak, viszont ez is olyan, mint a művészet: az asztrológus is pénzért veszi az ételt, pénzből fizeti a számláit, pénzt fizetett azért, hogy ismeretei legyenek asztrológiából, és keményen tanult is, elvégre rengeteg az adat. Vadidegennek, ismeretlenül pláne nem hiszem, hogy bárki ingyen kielemezne.
2013. szept. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ide írd be az adataidat és részletes elemzést kapsz, nekem egész találó lett.

[link]

2013. szept. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha el tudnál menni egy asztrológushoz aki rendesen megcsinálná. Pl Dicső Máriát tudom ajánlani.
2013. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Novemberi nyilas :). Jahj, nagyon szeretem :-*.
2013. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de légy szíves, írjatok is valamit rólam. Lehetőleg szépet :) na jó, legalább igazat.
2013. szept. 13. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Az alaptulajdonságaid között első helyen áll a gyengédség, a romantika, a birtoklási vágy. tartod mind az anyagi, mind az érzelmi biztonságot. Képes vagy rengeteget dolgozni a jólétért és a kényelemért, viszont rossz sugárzások esetén könnyen ellustulsz. A természeted vidám. Kapcsolataidban kedves és barátságos vagy.

Alapos vagy, és az átlagnál lassabban formálsz véleményt, ítéletet. Megfontoltságod konzervatív és konvencionális életszemlélettel párosul. Fontosnak tartod a biztonságot. Minden ígéretedhez ragaszkodsz, és állod a szavad.

Negatív aspektusok esetén dacossá, makaccsá, nehézkessé válhatsz.

Materiális beállítottságú vagy, jó a kézügyességed, ügyesen bánsz bármilyen anyaggal.


Megfelel? :)

2013. szept. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ! Nagyon köszönöm,hogy áldoztál rám időt,hogy írj egy pár sort,rólam,nekem, ebben a "késő esti" korai órában. Ezek szerint érdemes volt eddig fent lennem és kíváncsian várnom a választ.

Még egyszer, Köszönöm !

Várom a további esetleges hozzászólásokat.

Köszönöm!

2013. szept. 14. 02:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát... Én is 11. 25-ös vagyok, de ez rám egyáltalán nem jellemző. Sőt a fele sem igaz. A második része amúgy úgy hangzott mintha egy bika jellemzése lenne.

Kérdező ha normális, életeden segítő tanácsokat akarsz akkor szakszerűen érdemes, pl úgy hogy egy asztrológushoz mész.

Rólad pár mondatot senki nem tud írni látatlanban, csak akkor ha elkészíti az egész képletedet.

2013. szept. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja amúgy az is jó ha numerológushoz mész, sok jó (hozzáértő) van Mo-n.
2013. szept. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!