Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért jön ki annyira jól a...

Miért jön ki annyira jól a Bak és a Vízöntő? És miért olyan népszerűek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 16:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert egyik Bak sem szereti ha rá öntenek egy vödör vizet okoska...
2013. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
45%
Engem kifejezetten irritálnak a Bak jegyűek, vízöntő vagyok.
2013. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Hűha, kedves 2-es, ilyet nagyon ritkán hallottam :-P. Miért nem szereted őket?
2013. szept. 17. 17:34
 4/39 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem mindegyik bak ilyen, de akiket én ismerek, azok túl kemények, hatalommániákus és munkamániás, keményen odamondogat, stb. Amúgy szerintem a Föld jegyűek mind elég távol állnak a levegős jegyű emberektől, teljesen más világ.
2013. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Igen, mindezeket én is tapasztaltam náluk. Nem vagyok bak :). Szerintem pedig túlzottan régimódiak életstílusban és munkában is, nagyon-nagyon nehezen alkalmazkodnak, az újdonságokat is nehezen fogadják be, rengetegszer kell nekik ismételni, ameddig hozzászoknak. Annak ellenére, hogy milyen barátságosnak játszák meg magukat és mindenkit szeretnek meghallgatni, az egyik legaljasabb sz...rkavarók (ezt férfinál és nőnél is tapasztaltam, minden korosztályban), ugyanakkor nagyon ridegek, alig ölelnek-simogatnak úgy kapcsolatban, mint gyermeket, a sajátjukat sem.
2013. szept. 18. 17:27
 6/39 anonim ***** válasza:
78%

én most igen jókat derülök rajtatok :))

egy bak VÍZÖNTŐ aszcendenssel

2013. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
76%

Az egy dolog hogy a nap melyik jegyben állt születéskor, de millió egy másik tényező is van ami befolyásolja az emberi személyiségét. Ennyiből nem sokat lehet leszűrni hogy valaki bak vagy vízöntő vagy bármi más. Én bak vagyok, mindne körülményhez jól tudok alkalmazkodni, nem tartom magam szarkavarónak, és kifejezetten nyitott és "érzelmes" vagyok azokhoz akik közel állnak hozzám. Bár tény mindenki mással szemben bizalmatlan vagyok, és nem tűröm a testi kontaktust a részükről (pl megfogják a karom,megveregetik a vállam). Bár elég sok azonos jegyűvel vannak azonos vonásaink, mégis mindegyikkel akit ismerek teljesen különböző emberek vagyunk, hiába vannak közös szálak. Az egyik legjobb gyerekkori barátom is vízöntő jegyű volt, és legalább annyi embert ismerek vízöntők közül akit szerettem mint amennyit elviselni sem bírtam.

Erről ennyit.

2013. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit gusztustalanok a kommentjeid drágám! Mi az hogy szarkavaró? Hogy jössz ahhoz, hogy egyáltalán általánosíts??? Úgy gondolod, hogy minden egyes Bak szülött ilyen? Amiket írtál, azokban vannak igazságok,de te úgy fested le ezt a jegyet, mintha te lennél a megtestesült tökéletesség! Te idióta! Nem hallottál még olyanról, hogy mindenkinek vannak jó és rossz oldalai? Én Bak vagyok,de nem vagyok szarkavaró!!!!!!!!!!
2013. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
38%

az exem bak. egy igénytelen, bunkó, barom.

a legjobb barátnőm is bak, ő más eset, de csak akkor keres, ha vmi baja van, ez rendszerint fél-1 évente szokott jelentkezni. sokkal többet nem is beszélünk. szeretnél még vmit tudni?

2013. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
mégis a TE legjobb barátnőd és a TE volt pasid, szeretnél még mondani valamit? :D
2013. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!