Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi, vízöntő aszcendenss...

Bak férfi, vízöntő aszcendenssel, milyen lehet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 20:26
 1/6 A kérdező kommentje:
oltogatók kedvéért: kifejezetten nem hiszek benne, de nyitott vagyok az efféle ismeretekre is, avagy inkább kíváncsi a természetem, értsd úgy, ez is egy hobbi :)
2013. szept. 19. 20:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Ellentmondásos egy személyiség... mint a kiegészítő mondatod...


Szereted elrúgni a korlátaidat, ezzel szemben korlátozol másokat, hajlamos vagy uralkodni rajtuk. Vonzódsz az extrém dolgok után, a szokatlan dolgok után, de cselekvésig sosem fajulsz, inkább csak álmodozol stb. .

2013. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

na az exbarátom pont ilyen volt a Horoszkópját tekintve...

amilyennek én láttam, gondoltam: hűséges, határozott, nagyvonalú, értelmes, lelkes, kitartó.


A valóságban pont az ellenkezője :D

valóban amit neki szabadott, azt nekem már nem, meghúzta a határokat nagyon könnyen, de sosem mondta ha átléptem vagy zavarja 1-2 dolog, egy nagyobb vita kapcsán zúdította rám az összes sérelmét.

sosem kritizált, de nem is dícsért, nem bókolt, nem érdekelte mit csinálok, aztán ha besokalt jött minden..

óriási szabadságot adtam neki, amit ki is használt, úgy tudom ennek ellenére - vagy pont ezért - hűtlen is volt, amit remekül titokban tudott tartani és én semmire nem jöttem rá.

sunyi, kétszínű, kapzsi, furkálódó ürge, sokszor nem tudtam eldönteni tényleg hülye vagy csak megjátsza. Szereti tenni a szépet és a jót másoknak, elhiteti magáról, hogy profi, közben semmihez sem ért, nagyvonalú másokkal, mikor a saját családjáról a bőrt is lehúzná. szereti játszani a főnököt, a keményet, de nagyon rosszul csinálja. hajlamos a kihasználásra, szüksége van az emberek közelségére, máskor meg a magányra. bármibe beleugrik amiben pénzt vagy előremenetlet lát, majd az első pofon után feladja és felháborodottan továbblép. sértődékeny, kemény, arogáns.

persze legalább ennyi jó tulajdonsága is van, de ezek sajnos értelmüket vesztették, miután megismertem a fent említetteket ;)


Hiszem, hogy a nevelés, a környezet is sokban befolyásolja egy ember személyiségét -inkább, mint a csillagok állása-, szóval kedves kérdező, jó ember vagy :))

nekem volt rossz tapasztalatom egy Bakkal :/

2013. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dBLOOD42 válasza:
Én a horoszkóppal úgy vagyok, mint az apró képregényekkel a napilapokban. Jókat nevetek rajtuk, de azért elolvasom őket. Iszonyat milyen ostobaságokat irkál össze a sok csaló.
2013. szept. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A Balassa válasza:
Figyu szerintem ülj le vele beszélgetni...egyenesebb és biztosabb nem gondolod?
2013. szept. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)))) látom nem mindenkinek sikerült a kiegészítést elolvasnia :)
2013. szept. 22. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!