Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfiak, mi a vélemény...

Skorpió férfiak, mi a véleményetek a Vízöntő nőkről? Volt-e már párkapcsolatotok velük, és ha igen, milyen tapasztalatokat szereztetek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Hagyjál már a f0s horoszkóppal bakker..


Mennyire kell már retardáltnak lenni ahhoz, hogy valaki a retkes horoszkópja alapján válasszon párt magának ?!


Ásd el magad.. agyhalott.

2013. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem ismerek vízöntő nőt, de én skorpió vagyok és az aszcendensem vízöntő :) így elolvasgattam a vízöntő jellemzéseit és azok is illenek rám. Szerintem jófej lehet egy vízöntő lány :)
2013. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :) ez a valasz jobban esett, mint amit az elso irt..lehet igaza van, de szebben is meg lehetett volna fogalmazni. azert koszonom nektek :)
2013. jún. 22. 07:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt láttam, hogy a vízöntő nők konkrétan rajonganak a Skorpió pasikért, leginkább az ambíciójuk miatt. Szerintem egyes komoly helyzeteket nagyon nem látnak át a vízöntők, innen eredhet ez.
2013. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Na mielőtt messzemenő következtetéseket vonnál le a válaszomból én nem hiszek ebben az egészben de éppen belebotlottam vét vízöntő lányba.egybe nehéz lett volna mert ikrek. Fogalmam sincs mi számít de ők egy hónapos koraszülöttek én meg egy hetes ők február kettő én meg okt. 30.


De a lényeg engem elragadtak mindketten olyanok mint egy gyenge pont sosem tudtam ellenállni nekik. Egyszer az egyik be voltam belehabarodva amikor az egyik bekavart akkor két évig utána koslattam nem sok sikerrel aztán most egy bő féléve megint a másik után itt kisebb sikerekkel és hát nem tudom mi speciálisan bénák vagyunk együtt semmi sem jön össze elsőre de aztán amikor másodjára sikerül jó tudunk nevetni azon ahogy az elsőt elrontottuk.Alapvetően én nagyon szeretem ő egy kicsit hát nem eléggé úgy fogalmazván van neki egy pasija és én csak második vagyok a sorban és így néha a bűntudata bekavar egy két napra nem is hajlandó találkozni velem aztán amikor elmúlt mintha teljesen szerelmes lenne nagyon szeszélyes de a testvére is ilyen.


Én azt mondom ez szerintem nem a csillag jegyeken múlik viszont nem akarom kétségbe vonni a te nézeteid én ennyit tudtam tenni érted

egy biztos én halál szerelmes vagyok nem tudnám elképzelni azt sem hogy megcsókolok mást rajta kívül mármint de, de az öklendezéssel végződik úgyhogy inkább kihagyom.

Remélem segített és bocsi a kisregényért.

2014. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!