Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő + bak férfi? Mi a...

Oroszlán nő + bak férfi? Mi a véleményetek? Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megmondani. Fontos a többi bolygók helyzete is.

Amúgy én oroszlán vagyok és a szüleim bakok.....hát nem igazán vagyunk egy hullámhosszon. Nekem a nyilasok, mérlegek, ikrek jöttek be (tapasztalat), de nem ez alapján választok párt.

2013. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ugyanez a felállás párban, csak a nemek cserélve vannak.

katasztrofális a kapcsolat.

menekülnék tőle, de magához köt...

2013. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilas vagyok. Láttam már ezt a felállást, de elég furcsák. Szenvedély szempontból éppen a kettő között érzem magam. A bak pasi számomra nagyon rideg volt, 2 különbző pasi és ugyanakkor semmi érzés nem volt egyikben sem, még fogdosásban sem, csak mint egy darab fát, úgy fogtak. Ha az oroszlán nálam sokkal fokozottabb a szexben, akkor nem értem azt, hogy milyen lehet az összhang a bakkal :P
2013. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az eredmény:

[link]

2013. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ennyire reménytelen? :((((
2013. szept. 22. 20:42
 6/11 ez-meg-az ***** válasza:
hát én nem tudom, a bakok általában zárkózottak, az oroszlánok ez ellentettje, szeretnek a középpontban lenni, szeretik ha mindenki őt figyelik, csodálják stb. egy ideig lehet jó párkapcsolat, de hosszútávra semmiképp nem jó. de ne add fel, ne keseredj el a horoszkóp miatt!!!!:)
2013. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Rosalie23 válasza:
Nem jó pàros higyj nekem.
2013. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, de nálam ugyanez volt a felállás, én mint Oroszlán nő + egy Bak fiú, aki nagyon tipikus Bak. Egy évig szenvedtem, megvolt közöttünk a vonzalom, a vége egy nagy katasztrófa lett.

Az a baj szerintem, hogy a Bakokhoz iszonyat sok türelem kell, az oroszlán meg elég heves jegy. Én megsértettem ezt a csávót, de úgy, hogy észre se vettem, csak mikor már késő volt. És ugye tudjuk, hogy Bakot sértegetni tilos. Szóval ha kicsit az oroszlán lelassul a bak szintjére és folyton dicsérgeti a bakot, akkor szerintem kijöhetnek egymással.

De az is baj, hogy a bak és az oroszlán is főnök típus, egyik se bírja jól, ha nem ő irányít.

Szóval nekem nem sikerült és nagyon sajnálom, de talán jobb is így, mert egy Bakkal semmit nem lehet megbeszélni, és ez elviselhetetlen.

2014. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ne remélj sokat.

Nálunk ugyan ez volt a felállás és 2 év után szakítottunk is. Túlságosan anya centrikus volt és azt akarta, hogy én is úgy csináljam a dolgokat ahogy a drága anyukája. De én Oroszlán vagyok és nem szeretem ha valaki irányít (még azt sem ha a szüleim). Nagyon ragaszkodóak, magukhoz kötnek a Bakok és nagyon érzékenyek - könnyen sírva is fakadnak-.


21/L/Oroszlán

2014. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Oroszlánként Bakkal lenni végeláthatatlan szabályok sorozata. Kötött, Földhözragadt, negatív jegy. Alkalmazkodást igényel de a bak nem alkalmazkodik. Mint egy betonoszlop.... billentsd ki valamerre... a bak irányít mert a makacsság miatt másképp nem jön össze a kapcsolat
2020. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!