Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van köztetek olyan lány/nő...

Van köztetek olyan lány/nő aki kifejezetten a bak férfiakért rajong?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Oh, hát hogyne! Én pl. első ránézésre tudom, kinek mi a horoszkópja, nem is köszönök az olyan pasiknak, akik nem bakok!
2013. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem a horoszkópját szoktam figyelembe venni hanem az embert, kívül-belül.
2013. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy láttam eddig, hogy a Mérlegek, Szüzek, Vízöntők rajonganak a legjobban a Bakokért, s olykor az Ikrek is.
2013. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Biztos vannak, de ez elég nagy baromság. Mivel a fő csillagjegy nem határozza meg a személyiséget, csak nagy vonalakban. A bolygók állása sokkal fontosabb lenne. Tehát ha valaki egy csillagjegyhez vonzódik akkor simán lehet hogy pont egy olyan bakot fog bevonzani aki nem tipikus bak, hanem pl a nyilas erősebb a képletben.
2013. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti van ilyen, de én az ilyen embert finoman szólva felszínesnek tartom. Pont olyan, mint mikor egy nő a magassága alapján választ egy férfit.
2013. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, ha te vagy a bak férfi, akkor kívánom, hogy ne találkozz ilyen nővel. Inkább olyat keress, aki érted rajong, nem a születési dátumodért.
2013. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eléggé remélem, hogy nincs.
2013. szept. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én bak nő vagyok.Jelenleg "rajongásom tárgya" egy bak férfi.

Az ok:több éve barátok vagyunk, leveleztünk csak eddig.Most jöttünk össze,és jobban dominál nála az aszcendense a viselkedésében, a gondolkozása, az erkölcsi felfogása olyan "bak".És elfogad olyannak amilyen vagyok.

2013. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!